۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۰۸
بانویی بودند ۲۸ ساله که به فرمان برادر خود به ایران آمدند و میانه راه، در شهر قم رحلت کردند. مجرد بودند و روایت است بهشت نصیب کسی است که ایشان را زیارت کند.
حاصل عفت و حجاب درونی پوشش ظاهری است که به تعبیری حجاب ميوه عفاف است که شیرینی آن را باید همگان حس کنند.
دوشنبه, ۲۵ تير, ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در شهرستان خدابنده در روستاهای دلایر سفلی، شهید چمنی، قلعه جوق، صالح آباد، عینجیک، کرسف، سهرورد، شیخلو، پسکوهان، کره شال، قره محمد، مادآباد، قلعلی، گوگجه ییلاق، لاچوان، زواجر، حصار، آبی سفلی، گوندره و نظرقلی و با حضور مربیان طرح خانم ها نوایی، موسوی، اصانلو، بابایی و محمدی در سه ماهه اول ۹۷ برگزار شد
شنبه, ۹ تير, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
اقدامات دولتمردان آمریکایی یادآور آن است که آمریکا در راس ناقضان حقوق بشر است و نباید چنین دولتی ادعای حقوق بشری داشته باشد و جمهوری اسلامی ایران را متهم به نقض حقوق بشر کند .
شنبه, ۹ تير, ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی ابهر و به مناسبت بزرگداشت سالروز بسیج مهندسین کشاورزی صورت گرفت؛
اولین کارگروه علمی کردن کشاورزی ناحیه ابهر با حضور اعضای کارگروه و مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان به ریاست فرمانده ناحیه ابهر برگزار شد.
يكشنبه, ۳ تير, ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی خدابنده و به مناسبت بزرگداشت سالروز بسیج مهندسین کشاورزی صورت گرفت؛
دومین کارگروه علمی کردن کشاورزی ناحیه خدابنده با حضور اعضای کارگروه و مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان به ریاست فرمانده ناحیه خدابنده برگزار شد.
يكشنبه, ۳ تير, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در همایش بزرگداشت سالروز تشکیل جهاد سازندگی و بسیج مهندسین کشاورزی ومنابع طبیعی گفت: امروز باتوجه به کمبود آب، تغییر الگوی کشت محصولات کشاورزی به منظور کاهش حجم مصرف آب وافزایش بهره وری تولید، امری لازم و ضروری است.
شنبه, ۲ تير, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
عید فطر روز اول ماه شوال و از مهم‌ترین اعیاد مسلمانان است و با رؤیت هلال ماه شوال در پایان روز ۲۹ ماه رمضان و یا گذشت ۳۰ روز از اول ماه رمضان، ثابت می گردد.
پنجشنبه, ۲۴ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
به همت کانون بسيج مهندسين كشاورزي شهرستان طارم صورت گرفت؛
به همت کانون بسيج مهندسين كشاورزي شهرستان طارم مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵خرداد روز یکشنبه مورخ ۹۷/۳/۱۳ در نمازخانه جهاد کشاورزی برگزار شد
پنجشنبه, ۲۴ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل؛
به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل نشست روشنگری و گفتمان سازی با عنوان "تبیین و تشریح استقلال اقتصادی، حمایت از تولید داخلی در اندیشه حضرت امام خمینی (ره)" به همت بسیج مهندسین کشاورزی ابهر در سالن اجتماعات جهادکشاورزی برگزار شد.
سه شنبه, ۲۲ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در شهرستان ابهر در روستاهای ارهان، الگزیر، عمیدآباد، پیرسقا، زره باش، قفس آباد، قزلجه، عباس آباد سفلی، عباس آباد علیا، و امیربستاق و با حضور مربیان طرح آقایان ابراهیمی، فیاضی، مهدیخانلو و خانمها حاجی خانی، رراعتی، نظری و عبدی در سه ماهه اول ۹۷ برگزار شد.
سه شنبه, ۲۲ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
به همت کانون بسيج مهندسين كشاورزي شهرستان خرمدره صورت گرفت؛
به همت کانون بسيج مهندسين كشاورزي شهرستان خرمدره مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵خرداد روز شنبه مورخ ۹۷/۳/۱۲ در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزار شد.
دوشنبه, ۲۱ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
کالای ایرانی، ضامن تثبیت فرهنگ ایرانی
آغاز سال نیز بار دیگر با پیام و رهنمودی راهگشا از سوی رهبر معظم انقلاب همراه شد. شعاری که امام خامنه‌ای با بیان آن، دور نمای فعالیت‌های اقتصادی – اجتماعی و فرهنگی یکا‌یک افراد جامعه را بر‌ای سال جاری و آینده کشور، مشخص فرمودند.
دوشنبه, ۲۱ خرداد, ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶
به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهید ربی صورت گرفت؛
اولین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر توسط کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان ابهر در سالن جلسات مدیریت جهادکشاورزی شهرستان برگزار شد.
چهارشنبه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل؛
به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل نشست روشنگری و گفتمان سازی با عنوان "تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با تاکید بر چهل سالگی انقلاب" به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان زنجان در حسینیه جهاد کشاورزی برگزار شد.
چهارشنبه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
در بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان تاکید شده است: روز قدس فرصتی است که در آن امت واحده اسلامی در کنار یکدیگر در مقابل اشغالگران قدس شریف صف آرایی کنند.
چهارشنبه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷

صفحات