این مطلب ۳۹۹ بار خوانده شده
بازدید ریاست محترم سازمان مهندسین کشاورزی و بسیج مستضعفین کشور از پروژه ی پرورش دام سبک شهدای دینور واقع در بخش دینور

بازدید از پروژه ی پرورش دام سبک شهدای دینور واقع در بخش دینور روستای امین آباد از توابع شهرستان کرمانشاه توسط ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و بسیج مستضعفین کشور دکتر جهانسوز

در روز جمعه مورخ ۹۹/۳/۹ جناب آقای دکتر جهانسوز ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و بسیج مستضعفین به اتفاق جناب سرهنگ دوستوندی مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کرمانشاه، مسئول بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم ,معاون امور دام و طیور جهاد کشاورز
نسخه مناسب چاپ

درحال حاضر این مجموعه ظرفیت ۳۰۰۰ راس دام سبک از نژادهای فرانسوی(رومن و ...)و انگلیسی درحال فعالیت میباشد.ولی با توجه به طرح توسعه ی آن در آتی ظرفیت این بنگاه تولیدی تا ۱۲۰۰۰ راس دام پیش خواهد رفت.

طی این بازدید مقرر گردید ، موسسه ی اقتصادی کوثر برای تامین نیروهای متخصص خود در عرصه های دام،باغبانی،زنبورعسل،و... از نیروهای بسیج کشاورزی استفاده و نیز اقدام به برگزاری دوره های آموزسی یک روزه دام اصلاح شده در همه ی کانون های بسیج مهندسین کشاورزی نماید.

و نیز مقرر گردید در صورت درخواست بسیج سازندگی استان برای فعالیت در عرصه ی تولیدات و ایجاد اشتغال خانگی در دام سبک به موسسه ی اقتصادی کوثر تامین نهاده نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.