اخبار کشاورزی

این مطلب ۲۵۳ بار خوانده شده
بیانیه روز قدس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

فلسطین آزاد خواهد شد در این هیچ شبهه ای نداشته باشید

در آستانه‌ی روز قدسیم؛ روز قدس بسیار مهم است. صرفاً این نیست که ما از یک ملّت مظلومی که از میهن خود و از خانه‌ِی خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛
نسخه مناسب چاپ

 

در آستانه‌ی روز قدسیم؛ روز قدس بسیار مهم است. صرفاً این نیست که ما از یک ملّت مظلومی که از میهن خود و از خانه‌ِی خود رانده شده داریم دفاع میکنیم؛ ما در واقع داریم با این کارمان با یک نظام سیاسی ظالمانه و استکباری مبارزه میکنیم. امروز دفاع از فلسطین، دفاع از حقیقت است؛ حقیقتی بسیار گسترده‌تر از مسئله‌ی فلسطین. امروز مبارزه‌ی با رژیم صهیونیستی مبارزه با استکبار است، مبارزه با نظام سلطه است. همچنان‌که می‌بینید شما که علیه رژیم صهیونیستی حرف میزنید، آن مسئول و سیاستمدار آمریکایی، احساس دشمنی و خصومت با شما میکند؛ احساس میکند که به او ضربه زده‌اید؛ واقع قضیّه هم همین است. بنابراین روز قدس را باید بزرگ دانست، راهپیمایی روز قدس هم خیلی مهم است.

امسال جای خالی عزیزی در روز قدس در میان ما احساس می شود که هر روز داغش برای ما سنگین تر است. سردار شهید ما، ای خون ملت، حاج قاسم جان، هیچ تسلی خاطری جز محو شدن اسراییل غاصب، آرام بخش قلب‌های سوخته ما نخواهد بود. قسم یاد می‌کنیم تا زمان انتقام خونت زمین نخواهیم نشست و این ولد نامشروع و منحوس را از عرصه گیتی پاک خواهیم نمود. با این که امسال با قدم هایمان حضور نداریم اما با دل هایمان و با تمام وجود در بزرگداشت روز قدس حضور داریم و دل به فرمایشات رهبر عزیزمان خواهیم. سپرد. ما اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب تای پای جان برای استقلال و اقتدار این کشور خواهیم ایستاد و برای خود کفایی کشور و در راستای پیروزی بر دشمنان اسلام و عزت و شرف ملت شریف ایران تا آخرین قطره خون خود نثار کشور و آرمان های اسلام ناب محمدی خواهیم نمود. به امید پاک شده عرصه انسانیت از وجود صهیونیسم وایادی استکبار.

   

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.