این مطلب ۴۷۵ بار خوانده شده
درآستانه سال نو صورت پذیرفت

گندزدایی معابر پرتردد روستاهای حاشیه شهر مشهد استان خراسان رضوی

گندزدایی معابر پرتردد روستایی به همت مهندسین بسیجی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و کشاورزان با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در روستاهای حاشیه شهر مشهد صورت گرفت.
نسخه مناسب چاپ

مهندس گل محمدی سرپرست سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: در پی دستور مقام معظم رهبری بر مقابله با ویروس کرونا توسط نیروهای مسلح، طی فراخوان صورت گرفته بین تراکتورداران روستاهای شهرستان مشهد، بالغ بر ۵۰ دستگاه انواع سمپاش تراکتوری و توربولاینرهای باغی و زراعی متعلق به کشاورزان اعلام آمادگی کردند تا در این امر مشارکت کنند.

گل محمدی افزود: پس از هماهنگی صورت گرفته با معاونت بهداشت، امداد و درمان سپاه امام رضا علیه السلام مواد ضد عفونی و سوخت تهیه  و در اختیار نمایندگان سازمان در کانون های بسیج مهندسین کشاورزی این شهرستان قرار گرفت تا در مناطق پرتردد روستایی و اماکن مشکوک عملیات ضدعفونی به صورت مستمر را آغاز نمایند.

لازم به ذکر است این رزمایش در بیش از ۵۵ روستا، با حضور نیروهای بسیجی بومی، هدایت حوزه های بسیج روستایی و نظارت کارشناس مربیان طرح بسیج همگام با کشاورز شهر مشهد استان خراسان رضوی از  ۲۶ اسفند آغاز شده و ان شاالله تا شکست کامل این بیماری منحوس ادامه خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.