این مطلب ۴۴۳ بار خوانده شده
به مناسب چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاد

مراسم غبارروبی گلزار شهدا

مراسم غبارروبی گلزارشهدای مهندس کشاورزی و شهدای مدافعین حرم با هماهنگی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی و بسیج سازندگی استان صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱/۱۱/۱۳۹۸ در گلزار شهدای بهشت رضای شهرمشهد مقدس استان خراسان رضوی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

این برنامه با حضور چند تن از اعضای فعال سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی صورت گرفت.

ایتدای مراسم دعای پر فیض زیارت عاشورا به نیابت از چند شهید مهندس کشاورزی مدافع حرم از جمله شهید ناصر فضلی برآبادی که خود عضو کانون تخصصی شهید طرحچی مشهدهم بود خوانده شد

در این مراسم جناب سروان گلمحمدی مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی بیان داشتند که: وظیفه ما شناختن سیره شهدا و نشر و گسترش آن در قشر مهندسین کشاورزی می باشد. هر شهیدی که در زندگیش نگاه می کنیم حتما شخصیتی خاص و متفاوت از اطرافیانش داشته که رعایت نکات اخلاقی و مذهبی در همه شهدا مشترک بوده. ایشان نیز تاکید داشتند که ما باید این سیره را بشناسیم و به هم بگوییم.

در ادامه سرهنگ بازنشسته جناب جمالی راوی دفاع مقدس خاطراتی در مورد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وخاطراتی از حضور در جبهه های جنگ ۸سال دفاع مقدس ایراد کردند.

این برنامه با غبارروبی و ادای احترام از طریق تقدیم گل به مزار چندین شهید مهندس کشاورزی و مدافع حرم  از جمله شهید فضلی برآبادی، شهید شکاری، شهید ساجدی، شهید ظریفیان و... به پایان رسید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.