اخبار کشاورزی

این مطلب ۲۲۰ بار خوانده شده

بیانیه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

«امسال سالگرد بیست‌ودوّم بهمن مصادف با چهلم شهید عزیز ما هم هست، ایّام چهلم شهید سلیمانی است و مردم انگیزه‌ی مضاعف دارند.
نسخه مناسب چاپ

«امسال سالگرد بیست‌ودوّم بهمن مصادف با چهلم شهید عزیز ما هم هست، ایّام چهلم شهید سلیمانی است و مردم انگیزه‌ی مضاعف دارند. و ان‌شاءالله دشمنان ما خودشان خواهند دید حضور عظیم مردمی را در میدانها و در خیابانها؛ ما راجع به آن خیلی صحبتی نداریم، ان‌شاءالله ملّت ما با همین حضورشان ضربه‌ی کوبنده‌ای بر سیاستهای دشمن وارد خواهند کرد.»

۱۳۹۸/۱۱/۱۶بیانات امام خامنه‌ای در دیدار اقشار مختلف مردم۱۶/۱۱/۱۳۹۸

۲۲ بهمن امسال مقارن گردیده است با اربعین سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی. چه مبارک شهادتی؛ شهادتی که انقلابی در دل انقلاب اسلامی بود.  تلالویی از ارزش‌های اسلام، آزادگی و انقلاب در سراسر جهان که هروز فروزان تر از روز قبل است. خون سردار در امتداد خون مولایش اباعبدالله الحسین جوشان و جاری است و ضرباتی مهلک و پی در پی بر پیکره این استعمار پیر و فرتوت، شیطان بزرگ وارد می‌کند و آن‌ها را به غلط کردن واداشته است. شهادتی که هیچ توافقی و هیچ معامله‌ای در پس درب‌های بسته نمی‌توانست چنین فرجامی داشته باشد. چقدر دیدنی است ایستادگی، عزت ، اقتدار و شهادت سرافرازانه در برابر دشمن، در مقایسه با کرنش، ذلت و اعتماد در برابر دشمنی که چهل سال است دشمنی خود را فریاد می‌زند و درپاسخ ذلت برخی مسئولان می‌گوید « نه، مرسی».

مردم عزیز، مومن و انقلابی که همیشه بصیرت شما از برخی نخبگان نافذتر است، در آستانه آزمونی دیگر قرار گرفته‌ایم. به راستی که امام خمینی (ره) عصاره کلام را فرموده‌اند که « مجلس در راس همه امور است». در این چند سال دیدیم که چگونه مجلسی که اسم مردم را یدک می‌کشید، صرفا پشتیبان اشتباهاتی همچون برجام (JCPOA در بیست دقیقه)، FATF، CFT و .... بود. این مجلس پشتیبان اشتباهات وزرایی بود که با وجود ادامه اندشه‌های وابسته به غرب کماکان بر میز وزارت خود ابقا شدند، حتی به قیمت چنیدین برابر شدن هزینه معاش و اسکان مردم. دیگر وقت آن رسیده است که مجلسی مردمی به تمام معنی و فارغ از حزب بازی‌ها بر سر کار آید و اساس آن ارزش هایی باشد که حاج قاسم ها برای آن سر و جان داده‌اند. وقت آن رسیده است که مجلسی مبتنی بر شرافت، عزت، اقتدار، پشتیبانی ولایت فقیه، مردم مداری، خستگی ناپذبری، بصیرت و دشمن شناسی بر سر کار آید و تصمیمات جمعی نمایندگان اصلح، مومن و انقلابی جایگزین نظرات نمایندگان خودباخته به غرب و دشمنان گردد و میهمانی‌ها و بزم‌های شبانه تعیین کننده تصمیمات مهم و تایید افراد نباشد.

مردم شریف، مومن و انقلابی، سزبازان شما در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی همانگونه که در راستای حفظ امنیت غذایی و توسعه کشاورزی کشور پا در عرصه کارزار گذاشته‌اند، همچون سال‌های گذشته در کنار شما عزیزان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشته و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و رهبر عظیم الشان انقلاب وگرامیداشت اربعین شهادت حاج قاسم عزیز اعلام می‌دارند در پای آرمان‌های انقلاب تا پای جان و آخرین قطره خون ایستاده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.