اخبار کشاورزی

این مطلب ۱۹۸ بار خوانده شده
بیانیه

بیانیه ۹ دی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

بیانیه 9 دی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی
نسخه مناسب چاپ

بسمه تعالی

بیانیه ۹ دی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

شما دیدید فتنه‌ای به وجود آمد، کارهائی شد، تلاشهائی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرتهای غربی، منافقین و سلطنت‌طلبها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه‌ی این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست و دوی بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

فرمایشات امام خامنه ای ۱۴/۰۳/۱۳۸۹  

۹ دی روز تجلی بصیرت امت اسلام بود که در کمال درایت فتنه عبری، عربی و آمریکایی را بر زیر قدم های خود لگدمال نمودند و نشان دادند این ملت با تمام مشکلات موجود، هنوز بر سر آرمان های خود استوار ایستاده اند و در لبیک به ندای رهبری انقلاب حضرت امام خامنه ای لحظه ای تعلل به خود راه نمی دهند. روز بصیرت این مسئله را به مسئولان گوشزد می کند که همچون مردم عزیز کشورمان آگاه و بصیر باشید و و خام وعده‌های پوچ و توخالی دشمن نشوید چرا که ما در این چهل سال آنچه را باید می‌فهمیدم فهمیده‌ایم و دیگر نیازی به شناخت مجدد دشمن نیست؛ آزموده را آزمودن خطاست. روز بصیرت برای مسئولان کشور این مسئله را گوشزد می‌کند که برای رشد و تعالی کشور نگاه به درون داشته باشید و بر قامت استوار جوانان مومن و انقلابی کشورمان تکیه کنید و از دشمن انتظار یاری نداشته باشید. روز بصیرت به مسئولان این موضوع را گوشزد می کند که با تمام کم کاری‌ها، کام‌جویی‌ها و مال اندوزی‌های شما، به قول خودتان از سفره انقلاب، این مردم  نجیب همچنان در خط مقدم ایستاده اند و انتظار دارند شما پشت آنها را خالی نکنید. این روز پر برکت گوشزد می کند که بصیر باشید، تحت تاثیر نفوذی‌ها نباشید و رهبر را هزینه اشتباهات خود نکنید و عامدانه یا جاهلانه اعمال سیاست‌های غلط خود را همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم نکنید و مطمئن باشید آنچه حافظ کشور و شماست بازگشت به خط انقلاب است نه وعده های پوچ دشمن.

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی همچون سال های قبل با هدف لبیک گفتن به ندای رهبر انقلاب امام خامنه‌ای ضمن حضور در راهپیمایی عظیم روز بصیرت، از مردم شریف و قهرمان و شهید پرور دعوت می نماید با حضور پرشور خود مشتی دیگر بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی عبری-عربی-غربی بکوبند و با شعار مرگ بر استکبار حافظ آرمان‌ها و خون پاک شهدا باشند. والسلام علی عبادالله الصالحین

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.