این مطلب ۵۲۲ بار خوانده شده
به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان:

بیانیه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کل کشور

سیزده آبان یادآور یک حقیقت تلخ و بسیار مهم است و آن حقیقت عبارت است از روح استکبار در قدرتهای استکباری و سلطه‌های استکباری.
نسخه مناسب چاپ

به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان:

بیانیه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کل کشور

سیزده آبان یادآور یک حقیقت تلخ و بسیار مهم است و آن حقیقت عبارت است از روح استکبار در قدرتهای استکباری و سلطه‌های استکباری. آحاد ملتهای کشورهای گوناگون - از جمله ملت ما - باید هرگز این را از یاد نبرند؛ بدانند این چهره‌ای که در آنجا قرار گرفته است، چهره‌ی متجاوز است، چهره‌ی متعرض است، قصد پیشروی دارد؛ تا اینجا که شرف یک ملت را لگدمال کند، تجاوز ناموسی بکند، تجاوز عرضی بکند، به جان و مال تجاوز کند و کسی هم نتواند از او سؤال کند و توضیح بخواهد. بیانات امام خامنه ای ۱۲/۰۸/۱۳۹۲

یوم الله ۱۳ آبان یادآور حادثه‌ی تبعید امام در سال ۴۳، حادثه‌ی کشتار بیرحمانه‌ی دانش‌آموزان در تهران در سال ۵۷، و حادثه‌ی حرکت شجاعانه‌ی دانشجویان در تسخیر لانه‌ی جاسوسی در سال ۵۸؛ است که این حوادث هرگز از خاطر ملت مومن، قهرمان و انقلابی ایران اسلامی پاک نخواهد شد. هر سه این قضایا مربوط به آمریکا و اعمال جنایتکارنه اوست، لذا روز سیزدهم آبان را به نام روز مبارزه‌ی با استکبار نام گذاری کردند. اینها بیانگر این است که ایران و ملت مسلمان ایران همیشه دنبال رو حق و حقیقت بوده و هیچ گاه ظلم و ستم مستکبران را نمی پذیرد و تا آخرین قطره خون از عزت و شرف خود صیانت خواهد نمود.

اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاوزی و منابع طبیعی ضمن حضور پر شور در راهپیمایی سیزده آبان، بار دیگر با آرمان های امامین انقلاب تجدید بیعت کرده و اعلام می دارند در اقامه ارزش های انقلاب هر چه در توان دارند تلاش خواهند نمود و از ملت شریف ایران در حضور هرچه پر شورتر دعوت به عمل می آورند. حضور ملت شهید پرور در میادین مبارزه با استکبار به جهانیان نشان خواهد داد که هنوز خون انقلاب در رگ های این مردم شریف جریان دارد و با گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی در آرمان های خود نه تنها محکم محکم تر شده اند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.