اخبار کشاورزی

این مطلب ۶۱۴ بار خوانده شده
مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع)

مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی به مناسبت سالروز تاسیس این سازمان روز جمعه مورخ ۳۱/۳/۹۸ در سالن جلسات اردوگاه فرهنگی-تربیتی شهید کاوه مشهد با حضور مسئولین کانونهای شهرستانهای خراسان
نسخه مناسب چاپ

این برنامه  در قالب اختتامیه رزمایش بسیج کشاورزی خراسان رضوی به همت اعضای ستاد اجرایی-نظارتی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز برگزار شد.

جناب سرهنگ سالاری مسئول محترم ستاد اقشار و متخصصین بسیج سپاه امام رضا(ع) ضمن تشکر از حضور ارزشمند کارشناسان کشاورزی در رزمایش علمی کشاورزی و اردوهای جهادی که در تاریخهای ۲۷ تا ۲۹ خراد ماه سال ۹۸ برگزار شد،بیان داشتند که ما باید رسالتمان را دقیقتر بشناسیم و به وظایفمون جدی تر از گذشته عمل کنیم.

جناب سرهنگ بسکابادی مسئول وقت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا(ع) علاوه بر خیر مقدم به حضار در جلسه در خصوص تاریخچه ایجاد سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) و گزارشاتی از فعالیتهای این سازمان از ابتدا تا کنون ارائه نمودند. وی افزود طرح ملی بسیج همگام با کشاورز به همت بسیجیان و مهندسین کشاورزی عزیز ایجاد شد که اگر آنها نبودند این اتفاق بزرگ رخ نمی داد که علت این امر را لطف خداوند بزرگ و مهربان، همت بسیجیان و اعتماد به نیروهای جوان بسیجی دانست.

مهندس اورانی مسئول سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در این مراسم بیان داشت مجموعه جهاد کشاورزی با اعتقاد راسخ به اینکه بسیج مهندسین کشاورزی به کمک جهاد آمده، همواره پشتیبان و حامی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز خواهد بود و این موضوع تا لایه های مختلف مدیریتی این سازمان ابراز شده است.

در ادامه سرپرستی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا(ع) به مهندس احمد گل محمدی تفویض شد.

 گل محمدی پیش از این مسئول  ستاد اجرایی- نظارتی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز خراسان رضوی بود.

در حسن ختام مراسم از مسئولین محترم کانون های خراسان رضوی، تقدیر، بعمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.