این مطلب ۴۷۵ بار خوانده شده
در راستای اهداف طرح بسیج همگام با کشاورز صورت گرفت

جلسه هماهنگی با مدیریت ترویج جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی

جلسه هماهنگی امور طرح همگام با کشاورز استان خراسان رضوی مابین مدیریت بخش ترویج کشاورزی استان و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) روز پنجشنبه مورخ ۹/۳/۹۸ در محل اداره کل جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

این گردهمایی با حضور مدیر محترم ترویج، معاونت ها و مدیریت های تخصصی جهاد کشاورزی استان و اعضای ستاد اجرایی- نظارتی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز خراسان رضوی جهت هماهنگی امور طرح ملی بسیج همگام با کشاورز و برنامه ریزی ها جهت هم افزایی بیشتر و اجرای هرچه بهتر این طرح برگزار شد.

مهندس صبور مدیر محترم بخش ترویج جهاد کشاورزی در بین حضار بیان داشتند که رسالت سازمان جهاد کشاورزی، ترویج هماهنگی بین بخش هایی که هم در حوزه فرهنگسازی و هم ارتقا فنی دانش کشاورزان و بهره برداران است که یک رسالت ذاتی در ترویج بوده و ما امیدواریم با سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی بتوانیم هماهنگی های بیشتر و بهتر انجام دهیم تا جامعه هدف همه ما که کشاورزان و بهره برداران هستند بتوانند استفاده کنند.

جناب سرهنگ محمد بسکابادی مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) با اشاره به این که بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی یکی از اقشار مستقل بسیج است، تاکید داشتند که هدف طرح ملی بسیج همگام با کشاورز ارتقا وضعیت یا شاخصه علمی کردن کشاورزی در روستاهاست که با برگزاری کارگروهایی در سطح روستاها میسر می شود و این طرح به صورت یک شبکه عمل می کند که برای تمامی همکاران جهاد کشاورزی و مسئولین جهاد اعم از بخش آب و خاک، زراعت، امور دام و دفع آفات و ... خواهد توانست کمکی باشد برای اینکه بتوانیم کارهایی در این روستاها در قالب این شبکه انجام بدهیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.