این مطلب ۶۰۲ بار خوانده شده
برگزاری کارگروه شهرستانی کانون تخصصی شهید جوانمرد قصاب

کارگروه شهرستانی کانون تخصصی شهید جوانمرد قصاب مشهد برگزار شد

این جلسه با حضور فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه بلال مشهد، مسئول بسیج سازندگی ناحیه، مسئول کانون تخصصی شهید جوانمرد قصاب، کارشناس مربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز مشهد و فرماندهان حوزه های مقاومت ناحیه بلال در محل اتاق فرماندهی ناحیه برگزار
نسخه مناسب چاپ

مهندس کاظمی؛ مسئول بسیج سازندگی ناحیه گزارشی از روند اجرای طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در سطح ناحیه در سال گذشته ارائه کردند.

در ادامه مسئول کانون تخصصی شهید جوانمرد مشهد ضمن معرفی همکاران به بیان وضعیت اجرای طرح در سال جاری در سطح استان و شهرستان پرداخت. وی با اشاره به تخصص علمی و عملی کارشناس مربیان گزارشی از وضعیت دوره های آموزشی و برنامه های ستاد اجرایی نظارتی طرح همگام استان خراسان رضوی در جهت تقویت و توان افزایی کارشناس مربیان ارایه کرد.

در ادامه سرهنگ پاسدار لزگی ضمن ابراز تمایل به همکاری در طرح بسیج همگام با کشاورز به عنوان یکی از هشت طرح اعتلایی بسیج بر لزوم همکاری فرماندهان حوزه های مقاومت و فرماندهان پایگاههای روستایی جهت تحقق و پیشبرد اهداف طرح تاکید کرد. ایشان با اشاره به تخصص و تجربه کارشناس مربیان کانون تخصصی شهید جوانمرد ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از این پتانسیل بتوان نقش موثری در جهت علمی سازی کشاورزی در روستاهای هدف ایفا نمود. در ادامه جمعی از کارشناس مربیان به بیان دیدگاهها و درخواست های خود جهت اجرای هر چه بهتر طرح در سطح روستاهای هدف پرداختند.

لازم به ذکر است طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در سطح ۵۰ شبکه در ناحیه بلال مشهد اجرا خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.