اخبار کشاورزی

این مطلب ۶۱۵ بار خوانده شده
ابلاغ برنامه های سال ۹۸ سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

برگزاری جلسه توجیهی مسئولین کانون های استان خراسان رضوی

جلسه تشریح و تبیین برنامه های ابلاغی سال ۹۸ بعداز ظهر سه شنبه با حضور مسئولین محترم کانون های استان خراسان رضوی در سالن جلسات جهاد کشاورزی شهرستان تربت حیدریه خراسان رضوی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

در این برنامه که به همت ستاد اجرایی- نظارتی طرح ملی بسیج همگام با کشاورز اجرا شد. ابلاغ برنامه ها و فعالیتها در طول سال  به منظور پیشرفت و تاثیرگذاری بهتر در اجرای طرح همگام صورت گرفت.

 جناب سرهنگ بسکابادی مسئول محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا(ع) ضمن خیر مقدم به حضار، برنامه های ابلاغی سال۹۸ را تشریح، و توضیحاتی مفصل در مورد تمامی این برنامه ها به مسئولین کانونها ارائه نمودند. ایشان بیان داشتند که طرح همگام بر پایه آموزش صرف نیست، تشکیل کارگروه بر مبنی تسهیلگری و جلب مشارکت کشاورزان اساس اجرای طرح است. وی خاطر نشان کرد که اگر شعار ما می توانیم را باور کنیم، در سال رونق تولید شاهد افزایش عملکرد ۱۲۰۰۰ کشاورز در اثر اجرای طرح خواهیم بود.

جناب سرهنگ نیک یاد فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت حیدریه تاکید نمودند که بسیج مهندسین کشاورزی باید به مبارزه با طرح های ضد امنیت غذایی آمریکا و برنامه های کاهش تولید کشاورزی به پاخیزد و طرح همگام با کشاورز یکی از آن برنامه هاییست که باید با قوت و قدرت بیشتر اجرا شود.

قابل به ذکر است این برنامه با ضیافت نهار و شام همراه بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.