این مطلب ۶۲۲ بار خوانده شده

بازدید ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور از طرح همگام با کشاورز استان کرمانشاه

بازدید جناب آقای دکتر جهانسوز ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور از پروژه های سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه
نسخه مناسب چاپ

روز چهارشنبه مورخ۱۳۹۷/۱۲/۲۳جناب آقای دکتر جهانسوز به همراه جناب آقای دکتر قاضی ریاست محترم دانشکده پردیس کشاورزی استان کرمانشاه و اعضاء هیئت علمی این دستگاه جناب آقای دکتر چغازردی و دکتر ذکایی از محل پادگان شهید ابوالحسن یاری واقع در تنگه ظفر شهرستان کرمانشاه بازدید به عمل آمد در این بازدید جناب سرهنگ بهشتی فرمانده محترم ناحیه مقاومت کرمانشاه نیز حضور داشتند و بیان شد که نسبت به اشتغال اعضاء بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی . مقدار ۲۱ هکتار درختان مثمر ثمر با تکنیک پیشرفته روز کاشته و نیز با همکاری جهاد کشاورزی استان کرمانشاه مقدار ۲۰ هکتار نیز زعفران کشت شود .

در ادامه بازدید از مزرعه یکی از روستاهای قزقنبری بازدید به عمل آمد این مزرعه که توسط جناب آقای مهندس کیوان یاری کارشناس مربی طرح بسیج همگام با کشاورز مقدار ۲ هکتار زعفران کشت شده بود ، بازدید به عمل آمد . لازم به ذکر است ایشان در جهت تولید و ترویج این کشت در میان اهالی منطقه فعال است .

مطالب مرتبط: 
بازدید ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور از طرح همگام با کشاورز استان کرمانشاه

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.