این مطلب ۶۴۹ بار خوانده شده
تجلیل از کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز شهرستان خلیل آباد

برگزاری مراسم تجلیل از کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز شهرستان خلیل آباد خراسان رضوی

مراسم تجلیل از کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز، مورخه ۲۲ اسفندماه ۱۳۹۷ در محل تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خلیل آباد خراسان رضوی با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از بهره برداران بخش کشاورزی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

در ابتدای مراسم مدیریت محترم جهاد کشاورزی شهرستان خلیل آباد به بیان مطلبی از همکاری بی دریغ کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز تشکر و تقدیر کردند. در ادامه معاونت تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورز شهرستان از کارهای انجام شده در حوزه کشاورزی تشکرو تلاش بیشتر جهت اعتلای بخش کشاورزی را خواستار شد و نیز فرماندار و امام جمعه نیز جهت اجرای روش های مدیریت اب را مورد تاکید موکد قرار دادند و نقش آموزش را در پیش برد اهداف و فرهنگ  کمک به کشاورزان زحمت کش را سرلوحه کار کارشناسان مربی قرار دادند.

در پایان از تعداد ۶ نفر از کارشناس مربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز شهرستان خلیل آباد خراسان رضوی و نیز تولیدکنندگان نمونه شهرستان در بخش کشاورزی، توضیح اینکه در بین این کشاورزان نمونه آقایان علی اکبر قوامی، عزیزاله... خوشخو، هادی تقوی و علی احسانی نقابی از کشاورزان طرح ملی همگام با کشاورز بودند که آقای علی قوامی با ضریب تولید ۱۴۰ تن در هکتار به عنوان انگور کار نمونه استانی تجلیل شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.