این مطلب ۱۸۷۲ بار خوانده شده
بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان به مناسبت یوم الله ۹ دی

بیانیه یوم الله ۹ دی

بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان به مناسبت یوم الله ۹ دی:یوم الله ۹ دی، اوج دسیسه های پلید شیطان بزرگ جهت نفوذ در انقلاب و ایجاد افترتق در صفوف متحد ملت ایران است.
نسخه مناسب چاپ

یوم الله ۹ دی، اوج دسیسه های پلید شیطان بزرگ جهت نفوذ در انقلاب و ایجاد افترتق در صفوف متحد ملت ایران است. این حماسه، نماد پیمان از هم ناگسستنی ملت ایران با ولایت فقیه و سند پایبندی آنان به ارمان های بلند انقلاب، امام و رهبری بود. این حماسه با رهبری حکیمانه و روشنگری های مشفقانه امام و ولی ملت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و حضور آگاهانه و انقلابی ملت ایران در نهم دی ماه، عقیم ماند و ایران اسلامی از آزمونی بزرگ و گردنه ای سخت، سرافرازانه عبور کرد. اما تقابل ذاتی و راهبردی انقلاب اسلامی با جبهه سلطه ئو استکبار جهانی، ظهور فتنه های نوین و پیچیده تری را منصور می سازد که ملت ایران بایستی به موقع و با بصیرت به مقابله با آن بپردازد.

نهم دی ماه، روز پیوند عاشورایی امامت و امت، روز نمایش قدرت نرم جمهوری اسلامی، روز شکست فتنه گران و روز تششیع جنازه خائنان به وطن، برگ زرین و پرافتخار دیگری در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ثبت رساند. این حماسه عظیم که با حضور اقیانوس بی کرانه ملت و ابراز انزجار انقلابی و ملی از هتک حرمت مقدسات و ارزش ها در ربوز عاشورا، تبلور یافت.

ما مهندسین ولایتمدار میدانیم که این افتخارات با لطف خدای متعال و پیروی از رهنمودهای امام راحل و رهبری حکیمانه ی رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مد ظله العالی) و نیز اتحاد و انسجام ملت بزرگ ایران و مسئولان پدید آمده است. امید داریم که با این اتحاد و یکپارچگی ملت عزیزمان این امانت الهی را که موجب رها شدن ما از زنجیر استبداد و حکومت طاغوت گردید را به دست امام عصر(عج) برسانیم که جهان را از تاریکی نجات بخشند و دین اسلام را در سرتاسر این کره ی خاکی به بار بنشانند.

و من الله توفیق

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.