اخبار کشاورزی

این مطلب ۳۶۷۶ بار خوانده شده
همکاری بسیج مهندسین کشاورزی و بسیج هنرمندان با اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه

هم افزایی اقشار

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در راستای هم افزایی اقشار و استفاده از ظرفیت و توانمندی رده های قشری و اعتلا بیرونی سپاه با همکاری سازمان بسیج هنرمندان اقدام به همکاری مشترک با اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه نمود.
نسخه مناسب چاپ

برابر مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ روز پنجشنبه سرهنگ پاسدار فرزاد دوستوندی مسئلول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به همراه جناب سرهنگ شوهانی مسئول بسیج مهندسین عمران و جناب سرهنگ زین الدین مسئول بسیج هنرمندان در راستای هم افزایی اقشار به استفاده از ظرفیت و توانمندی رده های قشری و کمک به دولت در محل حوزه ریاست اداره کل منابع طبیعی استان کرمانشاه حضور پیدا کردند.

در این جلسه که تعدادی از هنرمندان بسیجی نخبه و برتر حضور داشتند با ارائه کاریکاتور هایی با مضامین حفاظت و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست استان در جهت بهره گیری از هنر برای صیانت از منابع طبیعی اقدام نمودند.

مقرر گردید سازمان بسیج هنرمندان نسبت به برگزاری جشنواره و نمایشگاه با حضور هنرمندانی در ضمینه های عکاسی کاریکاتور، داستان نویسی با همکاری اداره کل منابع طبیعی اقدام نماییند و همینطور کاریکاتورهایی که به تایید اداره منابع طبیعی رسیده با تهیه و نصب بروشور ،بنر و تراکت در روستاهای جامعه هدف اقدام نماییند

مطالب مرتبط: 
هم افزایی اقشار

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.