این مطلب ۶۳۶ بار خوانده شده
به همت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه امام رضا (ع) صورت گرفت

برگزاری پنجمین دوره آموزشی تسهیلگری و پدافند غیر عامل ویژه کارشناس مربیان طرح بسیج همگام با کشاورز

این دوره در مورخ ۸ و ۹ آذر ماه ۱۳۹۷ در مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا (علیه السلام) مشهد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور ۷۵ نفر از مربیان و کارشناسان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

در دوره آموزشی تسهیلگری که در روز اول برگزار شد، مهندسان کشاورزی، کارشناس مربیان و مسئولین کانون‌های بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان‌های خراسان رضوی جهت فراگیری فنون تسهیلگری شرکت کردند و آموختن اصول علمی‌سازی کشاورزی و انتقال دانش حاصل از تجربه، تحقیق و پژوهش به کشاورزان که هدف اصلی تشکیل این دوره آموزشی نیز می‌باشد را فرا گرفتند.
دکتر خداوردیان از تهران به همراه مهندس عبدی مسئول کانون چناران و سرکار خانم مهندس نوباغی از شهرستان جغتای مربی تسهیلگری این دوره بودند.
همچنین در طی این دوره نشست صمیمی بین مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی با مسئولین کانون-های شهرستان ها با حضور افتخاری دکتر جهانسوز(ریاست محترم سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کل کشور) برگزار شد و پرسش و پاسخ هایی در مورد نقاط قوت و ضعف طرح ملی بسیج همگام با کشاورز مطرح شد.
دوره آموزشی پدافند غیر عامل در روز جمعه به مدت دوساعت برگزار شد
اختتامیه این مراسم که با حضورکارشناس مربیان، مسئولین کانون های این طرح و مهمانانی از جمله جناب سرهنگ خویشاوندی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا علیه السلام و با سخرانی دکتر جهانسوز ریاست محترم بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کل کشورادامه یافت.
در حاشیه این برنامه اولین سامانه طرح بسیج همگام با کشاورز که به همت ستاد اجرایی نظارتی طرح در خراسان رضوی تهیه شده بود، رونمایی شد.
دکتر جهانسوز بیان کرد: رصد بر خط فعالیت کارشناس مربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز، ارائه گزارش¬ها به صورت برخط و امکان تبادل اطلاعات و تجربیات با سایر مربیان و در دسترس قرار گرفتن نرم افزار، کتاب و نقشه های مورد نیاز از ویژگی¬های این سامانه است.
در پایان این مراسم از ۳ مسئول کانون برتر و ۳ کارشناس مربی برتر طرح ملی بسیج همگام با کشاورز خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.