این مطلب ۷۵۰ بار خوانده شده
برگزاری ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان کرمانشاه

برگزاری ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین کشاورزی

برگزاری ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ در اداره جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با همت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با حضور محترم اعضای هیئت برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز با حضور اعضا در محل جهاد کشاورزی استان برگزار گردید،در این جلسه مقرر گردید با هماهنگی ناحیه مقاومت کرمانشاه و معاونت بهبود تولیدات گیاهی جناب آقای دکتر صفوی از محل زمین های تنگه کنشت بازدید به عمل آید و مقدمات کشت باغات در ارازی شیب دار در این منطقه انجام گیرد و نیز با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی استان و بسیج هنرمندان وبه دبیری بسیج مهندسین کشاورزی ضمن تشکیل جلسه نسبت به تهیه ی طرح ها و تصاویر به جهت فرهنگ سازی و حفاظت وحراست منابع طبیعی و محیط زیست انجام گیرد.

و در پایان با توجه به پیش رو بودن هفته ی بسیج مقرر گردد در مورخ ۹۷/۰۹/۰۲(روز جمعه ) اعزام کلینیک سیار دامپزشکی (هر شهرستان  یک کلینیک ) را داشته باشیم و اینکار توسط بسیج مهندسین کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی در سطح روستاهای مناطق محروم انجام گیرد .

و نیز مقرر گردید جلسه مجمع عالی قشر در تاریخ ۹۷/۰۹/۰۵با حضور اعضا در محل سالن جلسات (آمفی تئاتر)جهاد کشاورزی انجام گیرد.

مطالب مرتبط: 
برگزاری ششمین جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین کشاورزی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.