این مطلب ۷۹۹ بار خوانده شده
برگذاری اردوی جهادی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس

فعالیت های انجام گرفته به مناسبت هفته ی دفاع مقدس توسط کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب

فعالیت های هفته ی دفاع مقدس کانون بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب:فضا سازی و نصب پلاکارد و بنر هفته دفاع مقدسارسال پیامک تبریک هفته دفاع مقدساعزام مربیان شبکه ملی همگام با کشاورز به روستاهای شهرستان و برگزاریکلاس های آموزشی-ترویجی فصل
نسخه مناسب چاپ

کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب در هفته دفاع مقدس و با آغاز عملیات رزمایش بزرگ جهاد گران کلاسهای آموزشی – ترویجی کارگروه علمی بسیج همگام با کشاورز در قالب گروه جهادی به روستاهای تحت پوشش این طرح کلاسهای آموزشی ترویجی فصل کاشت برگزار کرد .

کلاسهای آموزشی ترویجی فصل کاشت با موضوع اصول زراعی کاشت گندم وکلزا،زراعت و اهمیت کشت کلزا و رعایت مسائل صحیح کاشت و داشت در کار گروه علمی طرحبسیج همگام با کشاورز در دهستان شیان و حمیل و در روستاهای علی آباد و ارکوازی باحضور کشاورزان بسیجی عضو کارگروه علمی طرح بسییج همگام با کشاورز برگزار شد. دراین کلاسها که توسط مربیان مسائل مربوط به کاشت و داشت کلزا آموزش داده شد وبه سوالات کشاورزان پاسخ دادند .

کلاس آموزشی ترویج کشت زعفران ،اصول کاشت و نگهداری آن با حضور زنان روستای حومه شهرستان در محل پایگاه بسیج تشکیل شد که در این کلاس آموزشی زنان روستایی با اصول صحیح کشت زعفران آشنا شدند و توسط مربیان به سوالات آنها در این زمینه پاسخ داده شد.

و نیز کانون بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آباد غرببا اعزام مهندسین بسیجی امور دام و دامپزشکی در قالب تیم دامپزشکی سیار به روستاهای شهرستان نسبت به معاینه دامها اقدام نمودند و بصورت درمانگاه صحرایی دامپزشکی به ارائه خدمات درمانی و معاینه دامها پرداختند و به دامداران و روستاییان خدمت رسانی کردند.

به مناسبت هفته دفاع مقدس کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب اقدام به برگزاری نشست بصیرتی و روشنگری با سخنرانی حاج آقا جعفری مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه اسلام آباد  

مطالب مرتبط: 
فعالیت های انجام گرفته به مناسبت هفته ی دفاع مقدس توسط کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.