این مطلب ۷۷۶ بار خوانده شده
برگذاری اردوی جهادی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس

اجرای طرح کلینیک سیار دامپزشکی در مناطق محروم

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم روستای و ایجاد روستاها غنی و توانمند و نیز گرامیداشت هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری اردوی جهادی با حضور دامپزشکان و کارشناسان امور دا
نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان کرمانشاه در مورخه ۰۶/۰۷/۹۷ اقدام به برگزاری اردوی جهادی  با حضور ۷ اکیپ دامپزشک و ۳ اکیپ کارشناس مربی کشاورزی در ۹ روستای سرفیروز آباد کرمانشاه (چله - زلان-گزاف علیا – گزاف سفلی – باغ طیفون – باغ بیگلربیگی – طهنه علیا – طهنه سفلی – طهنه وسطی ) نمود .

قابل ذکر است در روستاهای فوق کارشناسان در خصوص ترویج محصولات کشاورزی و دام برای کشاورزان در قالب شبکه های همگام با کشاورز، آموزش های لازم ارائه و سپس کلیه دام های سنگین واکسناسیون تب برفکی انجام و دام سبک نیز ویزیت شد و دارو نیز اهدا گردید و سم ضد حشرات موزی دام نیز در بین روستاییان توزیع گردید .

دام سنگین ۲۵۰راس و دام سبک ۲۸۲۰ راس خدمات دیدند. شایان ذکر است  کلیه این خدمات رایگان ارائه گردید.

در این اردو که با همکاری کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه کرمانشاه انجام گرفت ادارات دامپزشکی و جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه نیز حضور داشتند . لازم به ذکر است اعزام این افراد با حضور فرمانده محترم ناحیه کرمانشاه و مراسم بدرقه صورت پذیرفت.

مطالب مرتبط: 
اجرای طرح کلینیک سیار دامپزشکی در مناطق محروم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.