این مطلب ۹۷۰ بار خوانده شده
برگزاری کارگاه آموزشی برای کارشناس و مربیان طرح ملی بسج همگام با کشاورز

اجرای دوره ۴ روزه تخصصی و تسهیلگری

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه با هم کاری جهاد کشاورزی استان،منابع طبیعی ،حفاظت محیط زیست،دانشگاه و مرکز تحقیقات و سازمان مرکزی در تهران در راستای حمایت و تقویت بنیه ی علمی اعضا و مربیان طرح همگام با ک
نسخه مناسب چاپ

سازمان بسیج مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در راستای اجرای برنامه ی طرح اعتلا به نحو احسن ونیز تقویت ایمان و پشتیبانی از طرح ملی بسیج همگام با کشاورز ،اقدام به برگزاری اجرای ۴ روز ،دوره آموزش تخصصی وتسهیلگری نموده است .

در این برنامه که تعداد ۳۱ نفر از کارشناسان و مربیان شبکه های همگام با کشاورز از سراسر استان حضور داشتند در مرکز استان و شهر کرمانشاه ،دوره ۴شبانه روز از تاریخ ۹۷/۰۵/۲۳ الی۹۷/۰۵/۲۶در حال برگزاری میباشد.

در این کارگاه تلاش شده از اساتید و کارشناسان مجرب دانشگاه و اداره مرتبط (جهاد کشاورزی،محیط زیست و منابع طبیعی )وهمچنین اساتید ملی استفاده گردد.

در این دوره مباحث آشنایی و آموزشی محصولات قالب شهرستان از جمله گندم ،جو ،کلزا،آفتاب گردان وغیره و نیز کشاورزی حفاظتی،موضوعات مربوط به حفاظت وحراست از منابع طبیعی و گیاهان دارویی مطرح میگردد.

و نیز توسط جناب آقای مهندس ماموریان مباحث تسهیلگری و توسعه ی روستایی به بحث و گفت وگو گذاشته میشود .

در پایان برای همه نفرات شرکت کننده ،در دوره ،گواهی پایان دوره به امضای مسئول سازمان استان و مسئول هما هنگی وترویج جهاد کشاورزی استان ،صادر وتحویل داده خواهد شد.

مطالب مرتبط: 
اجرای دوره ۴ روزه تخصصی و تسهیلگری

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.