این مطلب ۲۰۲۵ بار خوانده شده

عفت و پاکدامنی زکات زیبایی

حاصل عفت و حجاب درونی پوشش ظاهری است که به تعبیری حجاب ميوه عفاف است که شیرینی آن را باید همگان حس کنند.
نسخه مناسب چاپ

حجاب سر سلسله پاسداشت شعائر اسلامي   و عفت و پاکدامنی زکات زیبایی و حسن خداوندی است . عفاف و حجاب شاکله اصیل و خدشه‌ناپذیر تحکیم نظام خانواده است که مي ‌تواند اسباب رشد و تعالی را فراهم آورد .

خداوند متعال در جامعه اسلامي مسئولیت و تکلیفی را بر گردن همه گذاشته است تا جامعه به سمت تعالی و پیشرفت واقعی حرکت کند. ثمره تلاش پیامبر اکرم (ص) و مجاهدت‌های بزرگان و شهادت و ایثار اولیای الهی و مجاهدان فی‌سبیل‌الله در حفظ حریم الهی و پاسداشت شعائر اسلامي نهفته است که حجاب سر سلسله آن و عفت و پاکدامنی زکات زیبایی و حسن خداوندی است که به بندگان عطا کرده است .

به یقین حاصل عفت و حجاب درونی پوشش ظاهری است که به تعبیری حجاب ميوه عفاف است که شیرینی آن را باید همگان حس کنند .

عفاف و حجاب در جلوگیری از فساد و بسترسازی برای داشتن جامعه‌ای سالم برای رشد و نمو کودکان و نوجوانان امری ضروری و اساسی است و باید این حقیقت را باور داشت که حجاب و عفاف تنها مختص زنان نیست بلکه باید زن و مرد در هر سنی این امر واجب را رعایت کنند. دشمن در صدد گسترش تفکر شهوت‌رانی و هوس‌رانی برای اشاعه فساد است، بنابراین قضیه کشف حجاب رضاخانی و برپایی جشن‌های شاهنشاهی نمونه‌ای از حرکت ضد دینی و سکولار مروجان بد حجابی و بی حجابی بود که در ۲۱ تیرماه دوران تاریک رضاخان تعدادی از مردم متدین مشهد در مسجد گوهرشاد به شهادت رسیدند تا ثابت کنند حرکت جامعه اسلامي و مجاهدت تمام مسلمان متکی به حفظ حجاب و عفاف است .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.