این مطلب ۹۶۹ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به مناسبت روز جهانی قدس

«روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است
نسخه مناسب چاپ

«روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملت‌هایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند.» 
صحیفه امام جلد ۹ صفحه ۲۷۷ 

اگرچه روز قدس خیزشی بر علیه غاصبان قدس و حامیان مستکبر آن ها است، اما تلنگری است بر مسلمانان جهان و رهبران کشوران اسلامی، تا در هیاهوی مشکلات روزمره فراموش نکنند که هنوز فلسطین و قدس متعلق به آنان است و تا آخر، فلسطین پاره تن اسلام خواهد ماند. امت اسلامی بدانند که خوش خدمتی و خوش رقصی پادشاهان و شاهزادگان صهیونیست برخی کشورهای عربی، برای آنان سرنوشتی بهتر از صدام و قذافی رقم نخواهد زد. چه آن ها اسراییل را با تمام خون های ریخته شده جوانان فلسطین به رسمیت بشناسند یا نشناسند انشا الله به حول و قوه الهی و به فرمایش رهبر انقلاب، بعد از ۲۵ سال اسراییلی وجود نخواهد داشت.

امروز جنگ رسانه ای فضای جنگی غالب است. هر مسلمان و آزاده‌ای که امروز رسانه‌ای در اختیار دارد باید به عنوان سرباز در این عرصه حضور داشته باشد و نسبت به اغواگری های دشمن در تغییر ارزش‌ها و فراموشی ریشه‌ها و هویت مسلمانان، متقابلا اقدام نماید.

فلسطین و قدس، ریشه، ارزش و هویت مسلمانان جهان است و صاحبان رسانه‌های اسلامی و آزاد اندیشان جهان وظیفه حفاظت از این ریشه‌ها و ارزش‌ها را بر عهده دارند. اگر در این عرصه هدایت اذهان از اختیار دشمنان خارج نشود بیم آن می‌رود در ذهن مردم و مسولان جای جنایت کار و بیگناه عوض شود.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه کشورمان امسال همچون سال های قبل با حضور پرشور خود ثابت خواهند کرد که کماکان پای آرمان فلسطین ایستاده اند و پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند.    

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.