اخبار کشاورزی

این مطلب ۱۰۶۶ بار خوانده شده
به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل؛

نشست روشنگری و گفتمان سازی در شهرستان زنجان برگزار شد

به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل نشست روشنگری و گفتمان سازی با عنوان "تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با تاکید بر چهل سالگی انقلاب" به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان زنجان در حسینیه جهاد کشاورزی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به مناسبت بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ نشست روشنگری و گفتمان سازی  با عنوان "تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با تاکید بر چهل سالگی انقلاب" به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان زنجان و با حضور جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) و همچنین مهندسین کشاورزی در حسینیه جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا محسنی ضمن خیرمقدم گویی به بیان نکاتی راجع به شخصیت والای امام خمینی (ره) پرداخت.

در ادامه سرهنگ طهماسبی ضمن یادآوری شخصیت امام راحل و زحمات ایشان خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) شخصیتی بود که همه دوستان و نزدیکان و حتی دشمنان به این موضوع اذعان داشتند که شخصیت امام شخصیتی بی بدیل بود.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) به ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس در برابر ۴۴ کشور و بعبارتی همه استکبار به رهبری امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: این ایستادگی برگرفته از روح والای امام خمینی (ره) بود.

وی افزود: یکی از مؤلفه هایی که ابرقدرتها بنا به اظهارات خودشان در برآوردهایشان پیش بینی نکرده بودند خود ولی فقیه و شخصیت حضرت امام (ره) بود.

سرهنگ طهماسبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حضرت امام (ره) قدرتهای بزرگ را به مبارزه طلبید. آنهایی که انتظار نداشتند که یک مجتهد عادل و جامع الشرایط بدون داشتن حتی یک سلاح قدرتهای بزرگ و استکبار را به مبارزه بطلبد.

وی با اشاره به صدور انقلاب اسلامی به سایر ملل افزود: حضرت امام (ره) قدرتهای بزرگ را تحقیر کرد بطوریکه امروزه کشورهای مختلفی همچون یمن، فلسطین، لبنان، نیجریه و... با بهره گیری از مکتب امام خمینی (ره) در مقابل آمریکا قد علم کرده اند.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) با اشاره به تقدیم بیش از ۲۰۰ هزار شهید و چندین هزار جانباز و آزاده به نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: شهدای ایران اسلامی را در تمام دنیا شناخته شده هستند به گونه ای که چند سال پیش در تجمعی که در آمریکا مقابل کاخ سفید صورت گرفت در دست تجمع کنندگان عکس شهدای ایرانی از جمله شهید احمدی روشن دیده می شد و این نشان می دهد که شهدا در قلب همه جای دارند.

وی با اشاره به دشمنی ۳۹ ساله استکبار با انقلاب اسلامی سعی در براندازی این نظام را داشته و دارد خاطر نشان کرد:با عنایتِ خداوند متعال، به برکت خون شهدا و رهبری امام خامنه ای عزیز این مهم به انجام نخواهد رسید و دشمنان این آرزو را به گور خواهند برد.

سرهنگ طهماسبی مولفه های قدرت انقلاب اسلامی را روحیه جهادی، انقلابی و وحدت و بصیرت خواند.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) گفت: غربیها بر این باور بودند که دین افیون ملتهاست ولی امام (ره) ثابت کرد که سیاست عین دیانت و دیانت عین سیاست است و به دنیا فهماند که اسلام می تواند حکومت تشکیل دهد.

سرهنگ طهماسبی در پایان سخنان خود با اشاره به اقتدار ایران اسلامی افزود: اکنون با تلاش جوانان مومن و انقلابی و بیش از گذشته در راستای خدمت به مردم در ۸۹ روستای این استان و در عرصه های مختلف خدمات گوناگونی به روستائیان ارائه می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.