این مطلب ۱۰۹۹ بار خوانده شده
جلسه کارگروه طرح بسیج همگام با کشاورز بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان میبد

جلسه کارگروه طرح بسیج همگام با کشاورز بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان میبد در تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۶

جلسه کارگروه طرح بسیج همگام با کشاورز بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان میبداین جلسه در تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۶ در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان میبد با موضوع طرح همگام با کشاورز برگزار گردید
نسخه مناسب چاپ

ابتدا با تلاوت چند آیه از قرآن کریم و سرود ملی این جلسه آغاز گردید . سپس دبیرجلسه باخوش آمد گویی به حضار محترم در مورد عملکرد و کارهای انجام شده در سال ۹۶ مطالبی را ارائه داد.

آقای دهقانپور در مورد دام و مشکلات دام و همچنین در مورد خواص گوشت شتر مرغ و بوقلمون در جیره غذایی مطالبی ارائه داد. همچنین رییس جلسه ( آقای پورکوثری نیز در مورد برنامه های ارائه  شده در دراین مدیریت  نیز مطالبی ارائه دادند.

مهندس بسیجی طرح همگام ( مهندس جعفری ) که کار هدایت کشاورزان صدرآباد و ندوشن را برعهده داشت در مورد به روز بودن مطالب کشاورزی گفت . ایشان همچنین در مورد اینکه مهندس بسیجی کشاورزی باید خود را با توجه به منطقه ای که در آن فعالیت میکند باید خوب بشناسد و در مورد تقویم فصلی آن منطقه بداند تا در صورت نیاز کشاورز را راهنمایی کند مطالبی ارائه داد.

بیشتر کشاورزان و حضاری که در جلسه حضور داشتند از دلان در این بخش شکایت داشتند و اینکه چیزی عاید کشاورز نمیشود و خواستار حذف دلالان در بخش کشاورزی شدند.

مسئول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد هم در مورد طرح همگام با کشاورز توضیح کامل دادند و به پیرو آن رییس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی در مورد شبکه شباب و نحوه مستقیم بررسی و حل مشکلات در این باره راه حل هایی ارائه دادند.همچنین فرماندهی ناحیه سپاه میبد و بسیج سازندگی نیز در این رابطه قول مساعدت و همکاری دادند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.