این مطلب ۱۰۵۵ بار خوانده شده
افتتاح کلینیک سیار دامپزشکی

با هماهنگی های انجام شده فی ما بین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی، اداره کل دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی در رابطه با افتتاح و اعزام کلینیک سیار دامپزشکی صورت گرفت.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی جناب سرهنگ خزائیان فرمودند: با هماهنگی انجام شده کلینیک سیار دامپزشکی به دهستان کرند از توابع شهرستان گنبد کاووس اعزام و کلینیک سیار به صورت رسمی راه اندازی گردید.
نسخه مناسب چاپ

مسئول محترم بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در باره چگونگی اجرا برنامه بیان نمودند: طبق برنامه فی مابین بعمل آمده با سازمانهای مربوط در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ کلینیک سیار دامپزشکی به دهستان کرند از توابع شهرستان گنبد کاووس که متشکل از  دکتر پقه به عنوان دامپزشک تیم و عضو معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی و مهندس ایمان ایزد پناه به عنوان کارشناس ارشد دام و طیور عازم گردیدند.

وی در ادامه افزود:  برنامه در دبیرستان دخترانه والعصر و الاسماء با حضور امام جمعه دهستان آخوند خواجه نفس و  و جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی جناب سرهنگ ملک حسینی و همینطور دکتر گوکلانی رئیس دامپزشکی شهرستان گنبد کاووس و همچنین اهالی محترم دهستان، دامداران و  با قرائت آیاتی چند از کلام الله  مجید آغاز گردید. سپس امام جمعه دهستان به سخنرانی پرداختند و در ادامه  جناب سرهنگ ملک حسینی در باب طرح های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در این دهستان اشاره کردند و در آخر اینجانب  در باره اهداف و برنامه های کلینیک سیار دامپزشکی و راهبرد آن در استان توضیحاتی را برای اهالی و حضار محترم بیان نمودم.

همچنین لازم به ذکر است  کارگاه آموزشی برای اهالی و دامداران توسط کارشناسان کلینیک در خصوص رعایت اصول بهداشتی برکزار گردید در ادامه نیز از دامداری ها بازدید بعمل آمد و پس از معاینه و تجویز دارو توسطط دامپزشک تیم و با عنایت به محرومیت دامداران منطقه داروی رایگان که به بدین منظور تهیه شده بود توسط کلینیک در اختیار دامداران قرار گرفت.

در پایان از محبت سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی بابت اعتماد به این سازمان در واگذاری کلینیک سیار دامپزشکی به این استان و همچنین از پشتیبانی هیئت رئیسه سپاه نینوا استان و مشارکت اداره کل دامپزشکی استان و معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا در رابطه با عملیاتی شدن کلینیک سیار دامپزشکی کمال تقدیر و تشکر را  داریم. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.