این مطلب ۱۵۶۷ بار خوانده شده

کارگروه علمی کردن کشاورزی ناحیه خدابنده/معارفه مسئول جدید کانون بسیج مهندسین کشاورزی

مراسم تکریم و معارفه مسئولین قبلی و جدید بسیج مهندسین کشاورزی خدابنده و چهارمین کارگروه علمی کردن کشاورزی با حضور اعضای کارگروه، مدیر جهاد کشاورزی و مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان به ریاست فرمانده ناحیه خدابنده برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

مراسم تکریم و معارفه مسئولین قبلی و جدید بسیج مهندسین کشاورزی خدابنده و چهارمین کارگروه علمی کردن کشاورزی روز پنج شنبه تاریخ ۹۶/۱۱/۲۶ با حضور اعضای کارگروه، مدیر جهاد کشاورزی و مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان به ریاست فرمانده ناحیه خدابنده برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ اکبری " فرمانده ناحیه خدابنده " در ابتدای سخنان خود ضمن قدردانی از جهاد کشاورزی شهرستان و بسیج مهندسین کشاورزی  از مسئولین در خواست کرد که به صورت جهادی و انقلابی فعالیت کنند و در خدمت به مردم کوتاهی نکنند.

وی با اشاره به تحریم های موشکی و امنیت غذایی از جهاد کشاورزی خواست تا نهایت تلاش صادقانه خود را برای رونق کشاورزی انجام دهند تا اشتغال برای عموم مردم جامعه ایجاد شود.

اکبری خاطر نشان کرد مشکلات مردم نعمتی برای مسئولین است تا با حل آن به اجر و قرب الهی برسند.

لازم به ذکر است در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و زحمات مهندس کثیرلو طی حکمی از سوی فرمانده محترم سپاه استان برادر محمد محمدی عیوضی بعنوان مدیر جدید کانون بسیج مهندسین کشاورزی خدابنده معرفی گردیدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.