این مطلب ۱۰۸۰ بار خوانده شده
بيانيه سازمان بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان غربي به مناسبت گراميداشت يوم الله ٢٢بهمن

بيانيه سازمان بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان غربي به مناسبت گراميداشت يوم الله ٢٢بهمن

نسخه مناسب چاپ

‎بسم الله الرحمن الرحیم

بيانيه سازمان بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان غربي به مناسبت گراميداشت يوم الله ٢٢بهمن

 
‎یوم  الله ۲۲ بهمن ماه روزی است که  خودباوری، ظلم ستیزی، مردم سالاری و عدالت خواهی  ملت بزرگ ایران به رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، به بار نشست و فریاد بلند استقلال، آزادی و مردم سالاری دینی ایرانیان در گوش جهانیان پیچید .

‎نسل جوان برنده ی اصلی این انقلاب و انقلاب مدیون واقعی این نسل بود که در آن زمان بخوبی امام-ره- را درک کردند و به صحنه آمدند امام-ره- به پشتوانه همین نسل وارد عرصه شدند و به دشمن و قدرت های شیطانی آنها  تو دهنی زدند. در طی این سی و نه سال فراز و نشیب انقلاب دستاوردهای زیادی به دست آمد، نقاط مثبت قابل توجهی که مورد نظر دوست و دشمن است شکل گرفت؛ اما خود نیز می دانیم که خالی از اشکال نیستیم و این پیامی است که باید در دهه چهارم انقلاب به خود و مسئولان برسانیم. پیامی که گوینده آن مردم و مخاطب آن مسئولین خواهند بود و در این میان نقشی برای دخالت سایر حکومت های خودکامه که سالیان سال ثابت کرده اند دشمن این سرزمین و مردمش هستند ، باقی نیست .
‎بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر یادآورِ ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی در منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حفاظت و حراست کرده و گرامی داشته اند .

سازمان بسيج مهندسين كشاورزي و منابع طبيعي استان آذربايجان غربي نیزضمن تبریک ایّام الله دهه مبارک فجر از آحاد ملت غیوروشجاع ایران اسلامی بويژه قشرفهیم مهندسين برای شرکت در این حضور الهی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت عزیز ایران است، دعوت به عمل می‌آورد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.