این مطلب ۱۳۲۴ بار خوانده شده
معاون مرکز توسعه راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مطرح کرد

فعالیت ۳ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور

معاون مرکز توسعه راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به فعالیت ۳ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور، گفت: این شرکت‌ها به قطع در عرصه اقتصادی و ارتقای عرصه زیست فناوری نقش مهمی را ایفا می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان به نقل از خبرگزاری فارس، عباسعلی ارفع روز گذشته در نخسین همایش ملی گوسفند افشاری که در سالن همایش‌های بین‌المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار شد، با اشاره به برنامه‌های پیش رو  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اظهار کرد: توسعه کسب و کارهای دانش بنیان، تسهیل‌گری، توسعه زیست بوم و تقویت اقتصاد دانش بنیان و تقویت اکوسیستم فناوری از جمله این برنامه‌ها است.

وی با اشاره به فعالیت ۳ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش‌بنیان در کشور، تصریح کرد: این شرکت‌ها به قطع در عرصه اقتصادی و ارتقای عرصه زیست فناوری نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

معاون مرکز توسعه راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه استارتاپ‌ها باید در کشور تقویت شوند، ابراز کرد: بحث زیست فناوری یکی از کلان روندهای فناوری آینده است که این مهم در تامین امنیت غذایی از جمله حوزه‌های درگیر است.

ارفع با اشاره به رشد ۱۰ تا ۱۵ درصدی استارتاپ‌ها، خاطرنشان کرد: معاونت علمی ریاست جمهوری برای پروژه چندقلوزایی گوسفند افشار و حوزه‌های مشابه دیگر حمایت‌های خود را انجام خواهد داد، اظهار کرد: پروژه چندقلوزایی گوسفند افشار توسط شرکت دانش بنیان به نتیجه رسیده است.

معاون مرکز توسعه راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پایان تاکید کرد: اقتصاد پایدار و گردش چرخ اقتصاد از خروجی‌های این شرکت‌ها است.

مطالب مرتبط: 
دومین کنگره بین المللی و سومین کنگره ملی گل و گیاهان زینتی ایران
دومین همایش ملی آبزی پروری دریایی و محیطهای محصور
همایش بزرگ کشاورزی مدرن

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.