این مطلب ۱۴۳۵ بار خوانده شده
سازمان بسیج کشاورزی ومنابع طبیعی استان هرمزگان

فاصله ایده های کشاورزی تا عمل باید کاهش یابد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت : با توجه به بخش های مختلف حوزه کشاورزی از جمله زراعی، باغبانی، شیلات، دام و طیور، منابع طبیعی و آبخیزداری کارشناسان و بهره بردارن می توانند ایده های زیادی ارائه دهند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سازمان بسیج کشاورزی  ومنابع طبیعی استان هرمزگان از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان، علی باقر زاده در نخستین نشست هم اندیشی با دفتر مدیریت دانش این سازمان افزود: ایده ها باید صرفه ی اقتصادی داشته باشند و همچنین  زمینه ایجاد اشتغال پایدار را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه دفتر مدیریت دانش می تواند نقش مهمی در کاهش فاصله ایده ها تا عمل ایفاء کند، تاکید کرد: کشت گیاهان دارویی، اصلاح الگوی کشت و شناسایی گونه های جدید کشاورزی، تولید محصول سالم  و مصرف بهینه آب از مهم ترین محورهایی است که می توان ایده های آنها را به عمل تبدیل کرد.

باقر زاده عنوان کرد: با توجه به اینکه  دفتر مدیریت دانش در رشته هایی همچون  تولیدات گیاهی، محصول سالم، الگوی کشت و هواشناسی کشاورزی فعالیت می کنند افراد می توانند  در خصوص عملی کردن ایده های خود از دانش این دفتر بهره ببرند.

وی اضافه کرد: سازمان جهاد کشاورزی از افرادی که ایده های اقتصادی مناسبی ارائه دهند برای تبدیل آن به عمل حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.