اخبار کشاورزی

این مطلب ۱۳۹۳ بار خوانده شده

کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بندرعباس در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان افتتاح شد

نسخه مناسب چاپ

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین کشاورزی از  پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بندرعباس با حضورسرهنگ درویشی ، مهندس کمالی مسوول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان در این جلسه گفت :بنا به فرموده ی مقام معظم رهبری بسیج نیروی کارآمد همه ی ارگان هاست و در استان ما این سخن با فعالیت های خوب بسیجیان به خوبی خود را نشان داده است.

 

امید ذاکری بیان داشت : ورود بسیج به مباحث علمی و آموزشی از جمله اتفاقات بسیار خوب بوده و در زمینه کشاورزی نیز طرح همگام با کشاورز طرح بسیار خوبی بوده و ما برآنیم در همین راستا طرح همگام با طبیعت را اجرایی کنیم.

 

وی افزود : هدف بسیج ترسیم الگوی اسلامی ایرانی در حوزه های مختلف بوده و ما در تلاشیم الگوی فرهنگی را بیش از پیش پررنگ کرده و برکارآمدی آن بیافزاییم.

در ادامه مهندس کمالی نیز بیان داشت : بسیار خرسندیم که توانسته ایم در همه ی شهرستان ها کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی را با مسوولیت نیروهای متعهد جهادکشاورزی و منابع طبیعی راه اندازی کنیم .

 

مسوول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان هرمزگان گفت : مفتخریم که به عنوان رییس کارگروه اقتصادی و اشتغال استان با ورود به ۶ دهستان در ۶ شهرستان به محرومیت زدایی این مناطق کمک می کنیم و اداره منابع طبیعی در این محرومیت زدایی یار و یاور ماست.

 

در پایان مهندس فریده عامری به عنوان مسوول کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بندرعباس انتخاب و معارفه شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.