این مطلب ۱۳۹۹ بار خوانده شده

حضور اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی در حماسه نهم دی ماه

اعضای سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان جنوبی بار دیگر در راهپیمایی حماسی نهم دی ماه مخالفت و اتحاد خود علیه فتنه گران داخلی و خارجی را نشان دادند.
نسخه مناسب چاپ

راهپیمایی باشكوه مردم شهید پرور و انقلابی استان خراسان جنوبی در ۹ دی، گنجینه‌ای ارزشمند و پایان ناپذیر از حضور مردم ولایت‌مدار در اطاعت و پیروی از رهبری بود.

۹ دی فتح‌الفتوح ملتی بود که بر بومی‌گرایی در عرصه سیاست و حکومت تاکید کردند و پیوند جریاناتی که همانند جنگ احزاب درصدر اسلام عمل می‌کردند، را پاره نمودند.

روز نهم دی در واقع روز <نه> گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیك و پشت پیكر نامبارك فتنه را به خاك مالیدند.

در این روز ماندگار و تاریخی، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساختند و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) را شاد کردند.

در این روز بزرگ و تاریخی ، اعضای سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی نیز با شرکت در راهپیمایی حماسی نهم دی ماه ، بار دیگر با آرمان های امام و شهیدان تجدید میثاق کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.