این مطلب ۳۹۹۵ بار خوانده شده
بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی آ.غربی در راستای گرامیداشت حماسه ۹ دی

حماسه ۹ دی

نسخه مناسب چاپبسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی به مناسبت حماسه عظیم ۹دی

حماسه بی نظیر نهم دی ماه، نقطه عطف  و ماندگار  در تاریخ انقلاب اسلامی، روز تجلی امدادهای غیبی الهی، روز بارش لطف و رحمت پروردگار خبیر و بصیر بر صبر و بصیرت ملت انقلابی ایران است. نهم دی ماه روز حضور بی نظیر مردم عاشورایی ایران اسلامی از هر قشر و صنف و طیف و جناح در تجدید میثاق با امام و شهیدان و بیعت با رهبر حکیم و عظیم الشأن انقلاب است. نهم دی ماه باطل السحر فتنه هشت ماهه استکبار جهانی و مزدوران داخلی او علیه نظام اسلامی است. این "یوم الله" عظیم جلوه گاه حضور به هم پیوسته و دشمن شکن نسل های اول، دوم، سوم و چهارم انقلاب اسلامی در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی بی بدیل قرن است.

آوردگاه نهم دی ماه، معرکه جلوه قدرت الهی، حضور به هنگام ملت، هدایت امام امت، ظهور ایمان الهی و عشق جاودانه مردم مسلمان ایران به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) است. روزی بزرگ در تراز عظمت ٢٢ بهمن و ٣ خرداد که پیام ها، درس ها و عبرت های آن برای همیشه باید زنده، رسا، گویا و تازه بماند و به نسل های آینده منتقل شود.

حکمت تجدید آن خاطره بزرگ و فراموش ناشدنی، فقط در روایت آن واقعه نیست که در اندیشه و کندوکاو آن پیام ها و درس ها برای مواجهه آگاهانه با فتنه های فرا روی ملت مسلمان ایران است. فتنه هایی که چه بسا پیچیده تر و سهمگین تر باشد. از این روست که انتظار می رود همه اقشار مردم عزیز ما به ویژه فرهیختگان، نخبگان و صاحبان قلم و بیان بیش از پیش با نگاهی بصیرانه و بیانی هنرمندانه به آن بپردازند و دل ها و جان ها را برای مقابله هوشمندانه با فتنه های داخلی و خارجی آماده سازند.

اعضای سازمان بسیج مهندسین کشاورزی منابع طبیعی استان آذربایجان غربی با بیش از ۱۰ هزار نفر عضو  که خود از پرچم داران خلق این حماسه عظیم در نهم دی ماه بوده اند، همراه با اهالی مومن و انقلابی مساجد، محلات، شهرها و روستاها،ادارات و قشر محترم مهندسین استان آ.غ، امسال نیز هم نوا با صدای رسای فتنه سوز ملت مسلمان ایران، با برنامه ریزی فعالانه و حضور شکوهمند در برنامه های این ایام، نقش بی بدیل خود را باردیگر در حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایفا خواهد نمود و بیعت مجدد خود را با مقتدای بزرگ امت اسلام، رهبر حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی)اعلام خواهند کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.