این مطلب ۲۴ بار خوانده شده
جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان زنجان

جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان زنجان

نسخه مناسب چاپ

جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهرستان زنجان با حضور جناب سرهنگ  امندی مسئول سازمان بسیج کشاورزی استان زنجان و جناب سرهنگ دکتر بابایی معاون محترم هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان و جناب آقای تاراسی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و جمعی از مدیران شهرستان در سالن همایشات سپاه انصار المهدی (عج) برگزار شد . در این جلسه جناب سرهنگ امندی اطلاعاتی راجب فعالیت های صورت گرفته مهندسان کشاورزی عضو این سازمان در طرح همگام با کشاورز ارائه نمودند و اهداف این سازمان در سال جاری را تشریح کردند و ابراز امیدواری کردند با تلاش های صورت گرفته این سازمان قدمی مثبت در جهت خودکفایی در تامین گندم مورد نیاز استان برداشته شود.

جنب آقای تاراسی از سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان زنجان برای همکاری در مبارزه با سن گندم در مزارع استان زنجان تشکر کرد و تامین گندم با کیفیت مورد نیاز نانوایی ها را اولویت اصلی این سازمان در بحث گندم اعلام نمودند.

جناب سرهنگ بابایی نیز اظهار داشتند که همه ارگان ها و نهاد ها باید با همکاری یکدیگر و برنامه ریزی مدون،باید کشور را از واردات محصولات استراتژیک نظیر گندم بی نیاز سازند و حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان را یکی از دغدغه های اصلی مسئولین دانستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.