این مطلب ۵۲ بار خوانده شده
نشست آشنایی با خدمات کشاورزی دفتر آستان قدس رضوی در استان لرستان:

نشست مشترک بررسی خدمات رسانی اشتغال بخش کشاورزی آستان قدس رضوی برگزار شد.

دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس رضوی استان لرستان
در نشست مشترک سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان لرستان و دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس رضوی در استان لرستان به بررسی نحوه خدمات رسانی در بخش های دام و طیور آستان قدس رضوی در سطح مناطق سیل زده پلدختر و دوره چگنی و محرومیت زدایی پرداخته شد.
نسخه مناسب چاپ

جلسه مشترک بسیج جامعه کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان و دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس رضوی استان لرستان در تاریخ ۷ تیرماه ۱۴۰۰ با محوریت خدمات کشاورزی و دامپروری در دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس استان لرستان برگزار شد.

در این جلسه مشترک بسیج جامعه کشاورزی و منابع طبیعی استان لرستان و دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس رضوی در استان لرستان به بررسی عملکرد و خدمات بخش کشاورزی و دامپروری دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس رضوی در کمک رسانی به مناطق سیل زده پلدختر و دوره چگنی و روستاهای محروم استان لرستان و کشاورزی شهری پرداخته شد.

در این جلسه بیان شد دفتر عمران و پیشرفت آستان قدس استان لرستان خدمات رسانی هایی در زمینه تولیدات طیور شامل مرغ و بلدرچین و ... و دام اصلاح شده چندقلو زایی و همچنین تولید علوفه هیدرو پونیک را در دستور کار دارد و به دنبال زنجیره تامین در این بخش ها می باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.