اخبار کشاورزی

این مطلب ۱۷۹۳ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان به مناسبت ۹ دی

فتنه ۸۸ از حوادث تلخ و در عین حال آموزنده و فراموش ناشدنی در تاریخ کشور است.
نسخه مناسب چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم

فتنه ۸۸ از حوادث تلخ و در عین حال آموزنده و فراموش ناشدنی در تاریخ کشور به شمار رفته و تبیین ابعاد پیچیده و پیدا و پنهان آن خواهد توانست میهن اسلامی را از گزند توطئه های شبکه خبیث سلطه و صهیونیسم رهانیده و پیش روندگی انقلاب و صیانت نظام اسلامی را تضمین نماید.

فتنه ۸۸ در سیاهه ی فتنه آفرینی‌ها و بحران سازی جبهه دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران طی ۳۸ سال اخیر متفاوت قلمداد می شود؛ فتنه عمیق و کودتای مخملی ۸۸ از حیث ماهیت، گستره و عمق، صف آرایی عناصر و بازیگران داخلی و خارجی، روند و شرایط حاکم بر محیط ملی و فرا ملی، آثار و پیامدها وحتی درس درک مساله «نفوذ» در اشخاص و لایه های مدیریتی کشور را مورد تاکید قرار میدهد.

پژواک فتنه و اعمال فتنه گران باید به مانند آیینه ای شکسته هر روز در برابر تردید کنندگان و آنانی که در پی تطهیر سران فتنه هستند قرارگیرد.

ملت ایران آنها را که در مقابل قانون گردنکشی کردند و دشمن را به براندازی نظام امیدوار کردند، هرگز نخواهد بخشید و با روایت مستمر فتنه ۸۸، خسارت ها، خیانت ها و خباثت های فتنه گران تحت حمایت مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را از یاد نمی برد.

حماسه ۹ دی ماه عامل میرایی و دفن فتنه ۸۸ توصیف می شود که نمایش پایبندی ملت ایران به «اسلامیت» و «جمهوریت» نظام و «ولایت پذیری» آنان بوده و با تبلور «بصیرت» و تبعیت از «ولایت فقیه» مظهر نفوذ ناپذیری ایرانیان و «نه» بزرگ آنان به جبهه دشمن قرار گرفت.

دستاورد حضور حماسی ملت ایران در ۹ دی ماه سال ۸۸، اقتدار و استحکام نظام و «گفتمان انقلاب اسلامی» را نزد دوستان و دشمنان ارتقا بخشید و به جهانیان اثبات کرد مردم و نظام در ایران اسلامی در پرتو «ولایت فقیه» یک حقیقت واحد بوده و از چنان ریشه،ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی قادر هستند هر توطئه و فتنه ای را خنثی کنند.

در پایان با تاکید بر لزوم بازخوانی درس ها و آموزه های فتنه ۸۸برای عبرت گرفتن نسل حاضر و نسل های آینده کشور و عمق بخشی بصیرت و هوشمندی ملی نسبت به ترفندهاو توطئه های جدید نظام سلطه و استکبار علیه انقلاب و ایران اسلامی، با بهره گیری از الگوی زیبای حماسه ۹ دی بایستی مراقبت و هوشیاری دائمی در جامعه ما امری نهادینه و همیشگی به حساب آید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.