این مطلب ۸۴ بار خوانده شده
در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفت

پویش کشاورز حماسه ساز

در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پویش کشوری کشاورز حماسه ساز به صورت مجازی از مشهد مقدس و جوار بارگاه نورانی علی بن موسی الرضا (ع) آغاز شد.
نسخه مناسب چاپ

در این پویش که در بستر مجازی اپلیکیشن روبیکا برگزار شد بیش از هزار نفر از کارشناسان، متخصصین و صاحبنظران حوزه کشاورزی و کشاورزان انجام شد. دکتر جهانسوز ریاست محترم سازمان بسیج جامعه کشاورزی کل کشور با اشاره به تاکید بر فرمایشات امام راحل در خصوص اهمیت کشاورزی از رییس جمهور منتخب آتی خواست به جایگاه کشاورز و کشاورزی آنچنان که شایسته است توجه داشته باشند.

ایشان همچنین بر لزوم شرکت در انتخابات به عنوان یکی از مهمترین وظایف ملی و شرعی برای شاهد بودن یک انتخابات پرشور تاکید کرد. در این برنامه آقای حسینی زاده مسئول اندیشکده بسیج دانشگاه امام حسین (ع) به بیان مطالبی در مورد اهمیت حضور در انتخابات پرداخت.

در پایان سردار سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضفین هم  هدف این پویش مردمی را اعتلای بخش کشاورزی با حضور پرشور کشاورزان و متخصصین کشاورزی در انتخابات ۲۸ خرداد بیان کرد و افزود. امید است با روی کار آمدن یک دولت مردمی و کارآمد شاهد توجه ویژه به بخش کشاورزی باشیم تا علاوه بر خودکفایی داخلی، بتوانیم در حوزه صادرات محصولات کشاورزی گام برداریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.