این مطلب ۹۱ بار خوانده شده

هم افزایی سازمان بسیج جامعه کشاورزی با وزارت جهاد کشاورزی در لرستان

برگزاری جلسه بحران خشکسالی در کشاورزی استان لرستان به ریاست سازمان جهاد کشاورزی و با حضور مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)، معاون دادستان، مدیران کل ادارات جهاد کشاورزی استان، معاونین شرکت آب منطقه ای لرستان و ...
نسخه مناسب چاپ

برگزاری جلسه بحران خشکسالی در کشاورزی استان لرستان به ریاست سازمان جهاد کشاورزی و با حضور مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت ابوالفضل (ع)، معاون دادستان، مدیران کل ادارات جهاد کشاورزی استان، معاونین شرکت آب منطقه ای لرستان و مسئولین بخش های مختلف کشاورزی امروز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات جهادکشاورزی استان لرستان برگزار شد.

در این جلسه پس از گزارش میزان خسارات خشکسالی، راهکارهایی جهت مدیریت بحران خشکسالی در بخش های زراعی، دامپروری، شیلات، زنبور داری، باغات و گیاهان دارویی ارائه و تصویب گردید. دکتر احمدی مسئول بسیج جامعه کشاورزی لرستان در جلسه خشکسالی و بحران آب در کشاورزی لرستان مطرح کرد: از ظرفیت مربیان بسیجی طرح جهش تولید کشاورزی با محوریت فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج روستاها و عشایر برای ارتقا سطح آموزش و فرهنگ سازی در بین کشاورزان و دامپروران برای مدیریت بحران و کاهش خسارات خشکسالی می توان استفاده کرد. دکتر احمدی گفت: اجرای یک برنامه آموزشی و ترویجی با در نظر گرفتن همزمان با آموزش حضوری، از طریق رادیو و تلویزیون و رسانه ها نیز آموزش های تکمیلی به کشاورزان داده شود تا موجب فرهنگ سازی و علمی کردن کشاورزی شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.