این مطلب ۸۸ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام به مناسبت روز قدس

روز قدس یکی از آن جلوه‏های حقیقی اتحاد و انسجام دنیای اسلام است
نسخه مناسب چاپ

روز قدس یکی از آن جلوه‏های حقیقی اتحاد و انسجام دنیای اسلام است    (امام خامنه ای حفظه الله)

روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی، رستاخیز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست، روزهِ گره خوردن بازوانِ توانای امت اسلامی و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم و امپریالیسم غارتگر است. روز قدس، روز کنار گذاشتن سلیقه ها و پیوستن قطره ها به اقیانوس جاری انسان هاست. روز قدس، روز بازتابِ خشمِ خروشانِ خلق های ستم دیده و طوفانی شدن غیرت های مقدس مردمی است که نفرت خویش را علیه اسرائیل غاصب با شعارهایشان ابراز می کنند.

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، این یادگار پر ارج امام راحل، امت اسلامی، با قلوبی سرشار از عطر روح بخش بهار قرآنی و مالامال از فیوضات ضیافت حق با حضور پرشور خویش اقتدار و عظمت مسلمانان را به همه جهانیان نمایش می دهند. روز قدس، روز ابراز انزجار و تنفر از توطئه های استکباری و روز تجلی همبستگی و همدلی همه مسلمانان جهان است.

سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان ایلام با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و متعاقبا برگزاری مراسم روز قدس در بستر فضای مجازی از تمامی مهندسین کشاورزی دعوت بعمل میاورد تا با حضور پر شور خود در فضای مجازی به تبیین هر چه بیشتر این  روز بپردازند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.