این مطلب ۱۴۲ بار خوانده شده
برگزاری همایش علمی سازی کشاورزی

همایش علمی سازی کشاورزی در شهرستان فریمان خراسان رضوی برگزار شد

همایش علمی سازی کشاورزی و مراسم تقدیر از کشاورزان برتر شهرستان فریمان استان خراسان رضوی با حضور افراد شاخصی همچون فرماندار، امام جمعه، نماینده مجلس شهرستان فریمان، قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی و مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان خراسان رضوی روز
نسخه مناسب چاپ

این مراسم با همت کانون بسیج جامعه کشاورزی شهرستان فریمان و با همکاری ناحیه مقاومت سپاه و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد و از کارشناس برتر طرح ملی بسیج همگام با کشاورزاستان خراسان رضوی در سال ۱۳۹۹ سرکار خانم مهندس فاطمه رسولی تقدیر و تشکر به عمل آمد. همینطور از کارشناسان کانون بسیج جامعه کشاورزی شهرستان فریمان استان خراسان رضوی هم قدر دانی شد.

نماینده مجلس جناب آقای دکتر قاضی زاده اذعان داشت، همانطور که در همه عرصه ها بصیرت لازم است، در کشاورزی هم کشاورزان باید بصیرت داشته باشند، چه چیزی بکارند، چه زمانی بکارند و با چه روشی بکارند و این نیز جز با علمی سازی کشاورزی و استفاده از نظرات کارشناسان میسر نمی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر معلمی بیان داشتند که کشاورزی را فقط باید از روش علمی انجام داد و مهمترین رکن در کشاورزی علمی سازی است که این به دست کارشناسان در حال انجام است ولی هنوز فاصله زیادی تا برنامه های کلی مربوط به این زمینه ها دارد. در حاشیه این مهم، شرکتهای تولیدی کشاورزی و افراد مختلفی که در زمینه کشاورزی شهرستان فعال هستند اقدام به برپایی نمایشگاه کردند که مورد بازدید مسئولین امر قرار گرفت. در نهایت گروهی از کشاورزان که اقدام به خرید تراکتور کرده بودند تراکتورهای خود را تحویل گرفتند.

سازمان بسیج جامعه کشاورزی استان خراسان رضوی در آخرین روز کاری سال ۱۳۹۹ که سال جهش تولید نامگذاری شده بود با همت و فعالیت خود نشان داد که کشاورزی و تولید تعطیلی ندارد و تا آخرین لحظه، دوستان پای کار هستند و همایش های علمی سازی کشاورزی را با هدف ارتقا بهره روی کشاورزان و کمک به آن ها پیگیری می کنند و انجام می دهند. امید است که این اتفاقات موثر شوند و به کشاورزی استان کمک شایانی بکند

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.