این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده
در راستای هفته منابع طبیعی و درختکاری امضا شد

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بسیج با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان رضوی

در راستای همکاری و هم افزایی بهتر و بیشتر رده های مختلف بسیج با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان رضوی و در هفته منابع طبیعی، تفاهم نامه مشترک همکاری بین سازمان بسیج جامعه کشاورزی و اداره کل منابع طبیعی خراسان رضوی و همچنین سازمانهای بسیج
نسخه مناسب چاپ

هدف از امضای این تفاهم نامه کمک به اشتغال مهندسین منابع طبیعی و مهندسین کشاورزی، بهره برداری از عرصه های منابع طبیعی، جنگل کاری، زراعت چوب، گیاهان دارویی و حفظ و نگهداشت و احداث عرصه های مختلف منابع طبیعی است.

هم زمان با هفته منابع طبیعی تعدادی از کانون های سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه امام رضا (ع) در سطح شهرستانها اقدام به کاشت نهال نمودند. این برنامه ها با همکاری نواحی مقاومت بسیج سپاه شهرستانهای و تعدادی از سازمان ها و نهادها در سطح شهرستانهای تربت حیدریه، مشهد، نیشابور، درگز و سبزوار برگزار شد.  همچنین در راستای تفاهم نامه مشترک همکاری ما بین سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه امام رضا (ع) و سازمان منابع طبیعی استان، نهال های رایگان جهت استفاده در این برنامه و کاشت توزیع شد.

این تفاهم نامه به مدت چارسال منعقد شده است و قطعا بعد از انعقاد این تفاهم نامه اثرات مثبت آن در عرصه های مختلف منابع طبیعی و آبخیزداری، بهره برداری از عرصه های منابع طبیعی به وضوح قابل رویت خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.