این مطلب ۱۴۳ بار خوانده شده
بیانیه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

۲۲ بهمن ۱۳۹۹

هر سال بیست و دوی بهمن، ملت ایران ضربه‌ای بر دشمنان وارد میکند؛ مثل بهمنی بر سر دشمنان و مخالفان فرود می‌آید.
نسخه مناسب چاپ

هر سال بیست و دوی بهمن، ملت ایران ضربه‌ای بر دشمنان وارد میکند؛ مثل بهمنی بر سر دشمنان و مخالفان فرود می‌آید.

« هر سال ۲۲ بهمن، ملت ایران ضربه‌ای بر دشمنان وارد میکند؛ مثل بهمنی بر سر دشمنان و مخالفان فرود می‌آید»

فرمایشات امام خامنه ای  

ایام الله دهه فجر یاد‌آور رشاد‌ت‌های ملت شریف ایران و روزهای دشواره مبارزه با طاغوت است. بی‌شک امت هوشیار و بیدار اسلامی نیک  می‌دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور، نه در اعتماد به نظام فرسوده لیبرال دموکراسی غرب و نه در تعامل با نظام استکباری، بلکه در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

امت شریف ایران باز به برهه‌ای حساس از تاریخ کشورمان رسیده ایم. تجربه هشت ساله گذشته نشان داد که انتخاب افرادی که باورشان به قدرتهای فرامنطقه‌ای بیشتر از اعتماد آنان به جوانان و نیروهای داخلی کشور باشد چیزی جز پسرفت و ذلت به ارمغان نخواهد آورد. وقت آن است در انتخاب خود افرادی را به عنوان مسئول انتخاب کنیم که جوان، مومن، انقلابی و پای کار باشد و از جنس خود مردم باشد و در گذر از بحران ها اتکا به توانمندی های و نیروهای داخلی در اولویت قرار دهد. اتنخاب صحیح ما تظمین سرافرازی، پیشرفت، قدرت و آسایش ما و مهمتر از همه گامی بزرگ در حفظ آرمان های الهی در کشور خواهد بود.

مردم شریف، مومن و انقلابی، سزبازان شما در سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی همانگونه که در راستای حفظ امنیت غذایی و توسعه کشاورزی کشور پا در عرصه کارزار گذاشته‌اند، اعلام می نمایند ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب و رهبر عظیم الشان انقلاب تا پای جان برای حفظ آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.