این مطلب ۳۵۲۵ بار خوانده شده
در سومین جلسه شورای بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان مطرح شد؛

بررسی طرح استفاده از تریتیکاله خام و فرآوری شده بعنوان غله جایگزین ذرت، گندم و جو در تغذیه دام و طیور

سومین جلسه شورای بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان در سه ماهه سوم سال جاری با هدف بررسی طرح های ارائه شده برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

سومین جلسه شورای بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان در سه ماهه سوم سالجاری روز یکشنبه ۹۶/۰۹/۱۲ با حضور هیئت رئیسه محترم شورا و مسئولین و اعضای کارگروههای تخصصی بسیج مهندسین کشاورزی استان با هدف بررسی طرح کارگروه دامپروری و شیلات بسیج مهندسین کشاورزی تحت عنوان طرح استفاده از تریتیکاله خام و فرآوری شده بعنوان غله جایگزین ذرت، گندم و جو در تغذیه دام و طیور و همچنین بررسی طرح کارگروه زراعت و باغبانی بسیج مهندسین کشاورزی تحت عنوان طرح ترویج خصوصی همیار کشاورز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر جعفری "رئیس شورای بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان" ضمن تبریک هفته وحدت و تبریک پیروزی جبهه مقاومت در ریشه کن نمودن شجره ملعونه داعش گفت: ریشه این اتفاق مبارک تماماً با بسیج مردمی صورت گرفت و این نوید بسیار خوبی است که اگر در هر کاری با این ایده و با نیت قرب الهی وارد شویم قطعاً موفق خواهیم شد. ایشان در ادامه به بررسی مصوبات جلسه قبلی پرداختند.

در ادامه مهندس زینعلی "مسئول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی استان زنجان" به ارائه گزارشی از عملکرد بسیج در سه ماهه دوم و سوم سالجاری پرداخت و وضعیت عملکرد کانونها را برای حاضرین تشریح نمود.

در ادامه سرکار خانم دکتر آقاجانلو گزارشی از روند پیگیری اخذ کد پژوهشی برای طرح مصوب جلسه قبل با عنوان "بررسی وضعیت بهداشتی و توسعه یافتگی واحدهای تولید، جمع‌آوری، نگهداری و انتقال شیر خام استان زنجان به کارخانجات فرآوری" ارائه نمودند.

سپس دکتر عظیمی"مؤلف کتاب راهنمای کشت و کار زیتون" با همکاری سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور به ارائه توضیحاتی در خصوص فصل‌بندی این کتاب و نویسندگان هر فصل پرداختند.

در ادامه آقایان مهندس نواب اوصانلو و امیر حسین بیگدلی به ترتیب طرح "استفاده ازتریتیکاله خام و فرآوری شده بعنوان غله جایگزین ذرت، گندم و جو در تغذیه دام و طیور" و همچنین طرح "ترویج خصوصی همیار کشاورز" را ارائه نمودند.

در پایان جلسه شورای قشر استانی با ۹ مصوبه به کار خود پایان داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.