این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده
معارفه مسئول جدید کانون بسیج جامعه کشاورزی کاشمر استان خراسان رضوی

برگزاری تکریم و معارفه مسئول جدید کانون بسیج جامعه کشاورزی کاشمر خراسان رضوی

تکریم و معارفه مسئول جدید کانون بسیج جامعه کشاورزی شهید سلیمی شهرستان کاشمر خراسان رضوی در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

در این برنامه که با حضور مسئول محترم بسیج جامعه کشاورزی سپاه امام رضا (ع) ، مسئول بسیج سازندگی، رییس اداره ترویج و چند تن از مسئولین محترم شهرستان کاشمر استان خراسان رضوی صورت گرفت، آقای مهندس سید محسن هاشمی به عنوان مسئول جدید کانون شهید سلیمی این شهرستان انتخاب شد و از زحمات بی دریغ جناب آقای مهندس خانی مسئول سابق این کانون قدردانی به عمل آمد.

همکاری بیشتر بین کارشناسان طرح بسیج همگام با کشاورز با جهاد کشاورزی، بررسی و گفتگو در مورد محصولات راهبردی و مزیت دار و تلاش به منظور تحقق اهداف از برنامه های مسئول جدید کانون بسیج جامعه کشاورزی شهرستان کاشمر می باشد.

پس از برنامه معرفی، دیدار مسئول محترم بسیج جامعه کشاورزی خراسان رضوی و چند تن از مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان جهت گفتگو و شنیدن مشکلات  کشاورزان و دامداران پیشرو روستای رزق آباد شهرستان کاشمر در محل مسجد جامع این روستان صورت گرفت.

ارائه راهکار جهت استفاده بهینه از آب و خاک روستا جهت افزایش محصولات راهبردی و مزیت دار از اهداف اصلی این دیدار چهره به چهره بود

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.