این مطلب ۱۸۱ بار خوانده شده

بیانه سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در محکومیت اظهارات رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص)

بیانه سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در محکومیت اظهارات رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام (ص)
نسخه مناسب چاپ

جنگ ایدئولوژیک و ضداخلاقی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای وقیحانه علیه پیامبر بزرگواراسلام(ص) و در طی یک سناریوی ساختگی با سوژه خبری "مردی مسلمان معلمی را به جرم تدریس آزادی بیان به قتل رساند " و با حمایت رئیس‌جمهور نادان و ماجراجوی فرانسه دنبال می شود ، بیانگر جاهلیت مدرن و تناقض آشکار در دنیای غرب به ویژه کشور فرانسه به عنوان مدعی آزادی بیان در اروپا است که برای سرپوش گذاردن به ناکامی های خود در رویارویی با مسلمانان و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبر اعظم(ص) صورت می پذیرد.

براستی چگونه است در کشوری که خود را مهد آزادی بیان و اندیشه می داند براحتی از سوی مقامات سیاسی و بلندپایه به پیامبر رحمت و مهربانی توهین می شود و در همان کشور کسی حق اظهار نظر در رابطه با جنایات نژادپرستانه صهیونیسم را ندارد! بلکه بالعکس مسئولان روسیاه آن کشور در هر حال موظف به حمایت از این رژیم جعلی می باشند . در این مقطع تاریخی به خوبی پیداست که عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای اسلامی و فریب خورده منطقه ، نیازمند یک شوک و بهت بین المللی علیه یک نظام فکری پُر مخاطب همچون دین مبین اسلام بود ، تا روند نفوذ اسرائیل در منطقه ، ادامه حیات و تنفس بیشتر این غده سرطانی را آسان تر کند. اما یقینا این موج اعتراضی که در پی توهین به پیامبر اسلام در بین مسلمانان و آزاد اندیشان ادیان دیگر شکل گرفته است همچون سیلابی این حامیان تروریسم و تکفیر را از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ضمن اعلام انزجار و محکومیت مانور سرد و بی روح اسلام هراسی و طرح ادعاهای دروغین سردمداران فرانسه اعلام می دارد که این رفتارهای شیطانی، نه تنها خدشه‌ای به گُل خُوشبوی سرسبد عالم خلقت و چهره نورانی رسول مکرم اسلام ، حضرت محمد مصطفی(ص)  وارد نخواهد ساخت، بلکه دلهای پاک جوانان کشورها را بسوی فطرت پاک و دین الهی رهنمون خواهد ساخت.

 يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ ﴿صف ۸‌﴾

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.