محتوای ویژه
 


کشور از فقدان برنامه‌ریزی مناسب رنج می‌برد
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهمترین چالش جامعه کنونی بحث اقتصادی است، گفت: بیش از ۹۹ درصد از مراجعات مردم به مجلس در خصوص رفع معضلات اقتصادی است و برای عبور از این معضل باید بسترهای امنیتی, سیاسی و اقتصادی به نحوی شایسته فراهم آوریم.
 ١٣٩٥/١٢/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:
دولت به زخم باغداران نمک پاشید
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اکنون ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تن پرتقال درجه یک در انبارهای مازندران هست که باقیمت ۳ هزار تا ۳۵۰۰ تومان در حال توزیع است. انتظار نمی رفت دولت در شب عید با واردات پرتقال به زخم باغداران نمک بپاشد
 ١٣٩٥/١٢/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات خبر داد
عرضه برنج‌های بی‌کیفیت خارجی به اسم برند‌های معتبر
رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از تشکیل پرونده برای افرادی خبر داد که برنج‌های بی‌کیفیت خارجی را در قالب کیسه‌های برندهای معتبر بسته‌بندی و به بازار عرضه می‌کردند.
 ١٣٩٥/١٢/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک نماینده مجلس در گفتگو با تسنیم مطرح کرد
راه‌حل مقابله با رانت‌خواری در خرید محصولات کشاورزان چیست؟
یک نماینده مجلس با بیان اینکه با عرضه تمامی محصولات در بورس کالا موافق هستم گفت: به طور قطع اختصاص خط اعتباری مستقل برای اجرای خرید محصولات کشاورزی در قالب ماده ۳۳ قانون افزایش بهره وری کشاورزی،در راستای حمایت از کشاورزان خواهد بود.
 ١٣٩٥/١٢/٢٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظم انقلاب پس از غرس دو اصله نهال میوه
واردات میوه جزو کارهای غلط است/ مسئولان جز در موارد ضروری، باید از این کار جلوگیری کنند
مسئولان بخش جنگلها، مراتع و زمینهای کشاورزی باید اهمیت زیادی برای کار خود قائل باشند و در حفظ این ثروت عظیم ملی تلاش کنند.
 ١٣٩٥/١٢/١٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>