محتوای ویژه
 


نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس
ورود مجلس به پرونده رانت‌ در شرکت بازرگانی دولتی/به وزیر هشدار دادیم/توصیه برکناری قنبری به حجتی
نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از جلسه با وزیر جهاد کشاورزی درباره برخی رانت‌ها در شرکت بازرگانی دولتی و اعلام هشدارها به وزیر خبر داد و گفت: برکناری احتمالی علی قنبری از شرکت بازرگانی دولتی بستگی به نظر حجتی دارد تا شاید خود را از چالش‌ها رها کند.
 ١٣٩٥/١٢/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش نرخ پرتقال جنوب به ۱۰هزارتومان/ واردات دولت کنترل شده باشد
رئیس اتحادیه میوه نرخ جدید انواع میوه را در بازار اعلام کرد و با بیان اینکه قیمت پرتقال جنوب به ۱۰هزارتومان رسیده است،گفت:اگر دولت می‌خواهدپرتقال واردکند این کاررا کنترل شده انجام دهد.
 ١٣٩٥/١٢/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
چند سوال از حسن روحانی در مورد خوزستان!
اگر نخستین و واپسین حرف « اهواز» را حذف کنیم، به کلمه « هوا» دست می‌یابیم. واژه‌ای که مدت‌هاست از دایره لغات مردم خوزستان رخت بربسته و با آسمان قهوه ای رنگ آن غریبی می‌کند. اما از روز شنبه بیست و سوم بهمن ماه، ساکنان شهر اهواز در کنار همزیستی با ریزگردها و گرد و غبارها، بدون روشنایی نور برق به حیات خود ادامه دادند. خاک، قطعی برق و آلودگی اب و ... مشکلات خوزستانی ها را چند برابر کرد.
 ١٣٩٥/١٢/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
عملکرد نصفه و نیمه جهاد کشاورزی در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی
بررسی اقدامات وزارت جهاد کشاورزی در حوزه اقتصاد مقاومتی حاکی از این است که برخی از ۱۴ تکلیف این وزارتخانه به طور کامل و به درستی انجام نشده است.
 ١٣٩٥/١٢/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیمه کشاورزی نمکی بر زخم کشاورزان
دانه‎دانه امیدش را با بذرها می‎پاشد تا روزی به آرمانش برسد... به هیچ نمی‎اندیشد جز سبز شدن رویاهایش. روزها یک‎یک در گذر بودند و او نیز همچنان به زمین می‎نگریست. ماه و خورشید جای خود را به یکدیگر می‎دادند و او همچنان در دلش بیمی همراه با هزارهزار امید موج می‎زد.
 ١٣٩٥/١٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>