اخبار > جمع‌آوری کلاه و شال‌گردن‌های بافتنی برای مدافعان حرم
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط حرم حضرت معصومه انجام می‌شود

جمع‌آوری کلاه و شال‌گردن‌های بافتنی برای مدافعان حرم

به گزارش سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از آستان حضرت معصومه(س)، مریم شهبازی با اشاره به اینکه متأسفانه دشمن برای درهم  شکستن جبهه مقاوت اسلامی در سوریه و عراق به دنبال شبهه‌سازی فراوانی در مورد رزمندگان و شهدای مدافع حرم است، گفت: دشمن می‌خواهد این کار ارزشی را یک کار ضرفا مادی جلوه دهد در حالی که عقل نشان می‌دهد که حتی با دیدگاه مادی هیچ پولی ارزشمندتر از جان انسان نیست.

وی اظهار داشت: همچنین یکی دیگر از شبهه‌های دشمن برای از بین بردن قدرت جبهه مقاومت اسلامی این است که جنگ در کشورهای اسلای علیه داعش را یک امر داخلی جلوه داده و به بهانه اینکه مردم ایران یا فلان کشور اسلامی به مردم سوریه و عراق و یمن چه کار دارد، می‌خواهد از عقیدتی جلوه دادن این نبرد حق علیه باطل جلوگیری کرده و با محدود کردن جنگ به مرزهای جغرافیایی، موجب توقف جبهه مقاومت شود.

مسئول فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه(س) افزود: مردم کشورهای اسلامی به خصوص ملت ایران مانند همیشه با بیداری کامل در جبهه مقاومت حضور داشته و از رزمندگان و شهدای مدافع حرم حمایت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در راستای حمایت از رزمندگان مدافع حرم، واحد فرهنگی خواهران آستان حضرت معصومه(س) با جمعی از بانوان قمی از یک‌ماه گذشته اقدام به جمع آوری کلاه، شال گردن و دستکش کرده که این اقلام برای رزمندگان مدافع حرم ارسال خواهد شد.

شهبازی افزود: زمان جمع آوری اقلام به پایان رسیده و بانوان قمی می‌توانند سیار کمک‌های خود را از طریق سپاه استان قم برای رزمندگان مدافع حرم ارسال کنند.

وی یادآور شد: هدف از این اقدام جمع آوری کمک‌های ناچیز و اعلام حمایت مادی و معنوی از رزمندگان مدافع حرم و خانواده‌های این بزرگواران است و رزمندگان مدافع حرم باید بدانند که همیشه حمایت ملت ایران را پشت سر داشته و می‌توانند به این حمایت دلگرم باشند.


١١:٣٨ - جمعه ١٧ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٣٥٠٢٥    /    تعداد نمایش : ٥٥٦خروج